Řidič natočil podivné auto jedoucí rovně a diagonálně současně, čímž se vzdorovalo všem fyzikálním zákonům

                   

Na silnicích se dá vidět opravdu celá řada zajímavých věcí. Jednou z nich může být také auto, které jede takzvaně šikmo. Přesně to se stalo jednomu řidiči na Floridě. Jelikož šlo o opravdu unikátní úkaz, neváhal a toto auto natočil jako důkaz. Video obletělo svět a vyvolalo celou řadu různých reakcí. Je pravdou, že něco tak unikátního jsme také ještě neviděli a potkat takové auto v běžném provozu, jenom těžko bychom se mohli soustředit na naše řízení.

Vyvolávalo pozornost i vtipné reakce

Auto vyvolalo pozornost nejenom mezi těmi, kteří ho viděli na vlastní oči. Pozornost vyvolalo také video natočené jedním z řidičů. A ihned se objevili různé vtipné reakce. Třeba takové, že jde o krabí auto a tak ani jinak než tímto způsobem jezdit nemůže. Další reakce vtipně odkazovali na fakt, že dochází patrně k natáčení dalšího dílu Rychle a zběsile, kde budou nyní vozy jezdit takto bokem.

Našlo se pár jedinců, kteří jev vysvětlovali

Našla se i řada těch lidí, kteří se rozhodli ostatním vysvětlit, proč auto jede šikmo a jak je to vůbec možné. Řada z nich tvrdí, že je důvodem takzvané driftování. S takto velkým vozem a na takto velkou vzdálenost a navíc po rovině, v menším úhlu, jde spíše o něco, co je nereálné. Ani ti nejlepší jezdci tohoto stylu by něco podobného patrně neměli šanci zvládnout.

iZDROJ FOTOGRAFIE: DailyMail

O něco reálnější už se jevily informace o tom, že auto je poškozeno. Patrně došlo k poškození náprav, vlivem nehody. Vůz je tak v podstatě celý hnutý a to způsobuje, že jede takto ze šikma. Jak je vidět, přední kola musí být natočena, aby držela směr, zatímco ta zadní směřují lehce do strany. Právě určité poškození vozu je patrně hlavním důvodem této netradiční jízdy. Patrně šlo pouze o krátkodobý přejezd na dílnu, jelikož reálně není moc pravděpodobné, ani bezpečné, že by s takovým autem někdo jezdil dlouhodobě. A to nejenom pro jeho bezpečnost.

Diskuze Vstoupit do diskuze
122 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články