Řidička v podzemních garážích baví svět svou nešikovností

                   

O ženách za volantem koluje celá řada nehezkých vtipů. Často jsou neoprávněné, protože podle statistik jsou ženy řidičky zodpovědnější než jejich mužské protějšky. Alespoň pokud jde o neprofesionální řidiče, u řidičů z povolání jsou statistiky víceméně vyrovnané. Rychlost ženy překračují méně často než muži a vyhýbají se také dalším přestupkům, včetně pokut za chybné parkování, které dostávají jen výjimečně.

Řidička, která se pokoušela vyjet z podzemních garáží v Hong Kongu, ovšem všechny stereotypy potvrzuje.

Příliš velké SUV

Vše zaznamenala palubní kamera jednoho ze zaparkovaných vozů. Podle zveřejněného videa, které se hned stalo hitem na sociálních sítích, se Asiatka pokouší vyjet se svým velkým SUV z dílny Porsche z garáže. Zřejmě však nemá rozměry svého auta v oku. Když už téměř opustí své parkovací místo, zjistí, že nabourala sousední vůz, zastaví a začne ze svého Porsche vystupovat. Očividně však zapomene na ruční brzdu, protože velký a těžký vůz se sám od sebe rozjede a začne couvat.

Nemalá škoda

Auto zastaví až poté, co se jeho otevřené dveře zaseknou o nosný sloup garáže a vyvrátí z pantů. Ale to není vše, řidička podle závěrečného záběru videa při svém nešikovném rozjezdu nabourala i BMW na vedlejším parkovacím místě. Škoda na obou autech podle všeho bude vzhledem k tomu, že jde o nové a drahé modely, v řádech sto až dvou set tisíc.

Jako opilý fotbalista

Na druhou stranu je vhodné dodat, že podobnou jízdu by mohl mít na svědomí také opilý fotbalista, jak dokládá nedávný incident českého reprezentačního útočníka Michaela Krmenčíka. Jeho Land Rover naboural hned několik zaparkovaných automobilů a způsobil téměř dvousettisícovou škodu. Krmenčíkovi se ovšem z celého incidentu, během něhož měl být navíc pod vlivem alkoholu, podařilo vyváznout a policie nakonec obvinila jeho v té době těhotnou přítelkyni.

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články