Ruský řidič a jeho Fabia se nekontrolovaně zřítila z kopce a způsobila nehodu

                   

O Rusku se říká, že jde o zemi neomezených možností. A pokud jde o ruské řidiče, platí to bezesporu dvojnásob. Naprosto nepochopitelně si počínal také řidič z našeho videa, který v ruském Baškirsku na jižním Uralu zaparkoval svou Škodu Fabia druhé generace uprostřed kopce. Tedy spíše se pokusil zaparkovat, neboť z nějakého důvodu nepoužil ruční brzdu a z auta prostě bezstarostně vystoupil.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Ach, ta gravitace

Asi tušíte, co se v takovém případě stane. Prázdná Fabia váží zhruba tunu, tahle navíc byla naložená zásobami na týdenní kempování. A když z ní její řidič vystoupil, aniž by ji zajistil proti pohybu, vzaly si auto do parády neoblomné fyzikální zákony. Fabia napřed svého majitele přejela, a než se stačil sebrat ze země, vydala se na nekontrolovatelnou a potenciálně smrtící jízdu vstříc lidem kempujícím pod kopcem. Překvapený řidič se ji sice pokusil doběhnout, ale jeho snaha byla pochopitelně marná.

Naštěstí bez zranění

Vůz se nekontrolovatelně řítil z kopce a jen díky velikému štěstí neskončila celá událost tragicky. Naštěstí však ani řidič, který se dostal Fabii pod kola, ani ostatní lidé v kempu podle ruských médií nebyli zraněni. Celou záležitost odnesla jen Fabia a Ford Focus, do kterého pod kopcem Fabia nabourala. A věřte nebo ne, podle policejní zprávy neměl na nehodě podíl alkohol, řidič Fabie k překvapení všech zúčastněných nenadýchal.

Další Rusové za volantem

Ruští řidiči se na internetu pravidelně objevují v sestřizích největších absurdit a nejnebezpečnějších či nejstupidnějších kousků za volantem. Kromě nepovedeného parkování uprostřed kopce z dnešního článku proto můžete najít například i další velmi absurdní videa, která jasně poukazují na neschopnost některých motoristů. A v takových chvílích člověk přemýšlí nad tím, zda vůbec mohou mít řidičské oprávnění.

Diskuze Vstoupit do diskuze
83 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Turecký ekvivalent amerického raketometu HIMARS: systém KHAN je extrémně multifunkční a silný, chce ho třeba polská armáda
Události247.cz
Události247.cz
Šéf OSN: Vyhlídky na mír mizí, svět se řítí do velké války
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Vědci zjišťovali, která psí rasa je nejchytřejší. Jako vzorek posloužilo 1 002 psů 13 plemen
adbz.cz
adbz.cz
Chemikálie jsou zbytečné. Ucpaný záchod se dá uvolnit pomocí obyčejného pytle na odpadky