Skryté funkce a vlastnosti Škodovek, o kterých majitelé mnohdy netuší

                   

Vozy Škoda jsou oblíbené nejenom u nás, ale i v mnoha jiných zemích, nejenom těch Evropských. Mnozí je vyhledávají pro určitou tradici, další pro kvalitu, a někteří i proto, že nabízejí něco navíc. Prvky označené jako Simply Clever, o kterých někteří majitelé dost možné nemají ani tušení.

Úložné prostory

Vozy Škoda jsou často vyráběny s ohledem na praktičnost. A ta je spojena také s potřebou čas od času někam umístit velké či malé věci. Není to jenom velký zavazadlový prostor, který mnoho Škodovek má. Jsou to i různě ukryté přihrádky a boxy, kam lze jakékoliv věci bezpečně uložit.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Getty Images

Deštník

Není nic horšího než vystoupit a muset jít v dešti. Pokud si zapomenete vzít do auta deštník, není to žádný problém. Vozy Škoda ho totiž mají. Stačí otevřít dveře a právě v nich ho najdete ukrytý. Když se z ničeho nic změní počasí a začne pršet, každý ocení, že ho má po ruce. Jenom nesmí zapomenout na to, že až ho osuší, musí ho do dveří zase vrátit.

iZDROJ FOTOGRAFIE: iStock.com

Dvojitá stínítka

Stínítka jsou nezbytností, pokud chcete zamezit oslňování od slunce. Je jasné, že když je to během cesty s mnoha zatáčkami, slunce může putovat. A vy stínítko stále posunujete ze svého původního umístění, do polohy k bočnímu okénku. Ve vozech Škoda však nemusíte, jelikož dvojitá stínítka umožní zamezit oslňování zároveň zepředu, i z boku.

iZDROJ FOTOGRAFIE: iStock.com

Škrabka na led

Hlavně na podzim potrápí řidiče první mrazy. Pokud ještě nemají v autě připravenou škrabku, může to být problém. Tedy pokud nemají auto značky Škoda. Zde stačí otevřít víčko nádrže a je zde přesně to, co je potřeba. Praktická škrabka na led, kterou lze očistit všechna okna od námrazy.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Getty Images

Držáky nejenom na nápoje

Že jsou umístěny třeba ve středovém panelu, to je u řady konkurenčních vozů běžné. V případě vozidel Škoda je však můžete najít také v zadní části auta, konkrétně ve středové vyklápěcí područce. Stačí sklopit a odložit si nejenom nápoj, ale i případnou drobnost.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Getty Images
Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články