Subaru s tuningem v hodnotě více než 5 miliónů korun? Jde to a vypadá úžasně!

                   

Subaru jsou nabušené, řvoucí, oheň plivající bestie už častokrát jen když vyjedou z výrobního pásu. Tyhle kusy krásné japonské automobilové senzace jen tak neomrzí a nevyjdou z módy. Subaru jsou mezi nejčastějším cílem tunerů.

Jeden takový „kus“ si vzal do parády chlápek jménem Alex Witkin. On a jeho firma se specializují na úpravy vozů. A jak vypadá takový výstavní kousek, díky kterému si dělá na různých show reklamu? Tenhle kousek se díky investicím v ceně přibližně 5,2 milionu korun českých totiž nikde neztratí.

Snad každá součástka vozu byla nějakým způsobem upravena nebo vyměněna. Pod obrovskými průduchy na kapotě je usazen motor sestavěný kompletně od základu. I motorový prostor se tomuto dvoulitrovému žihadlu musel přispůsobit.

Není díl, který by neprošel vylepšením. Karbonové křídlo, sedačky nebo kapota. 18ti palcová kola značky BBS, to je jen krátký pohled na jinak sáhodlouhý seznam úprav patřící tomuto vozu.

Tvůrce si opravdu za tenhle povedený kousek zaslouží uznání. Dokonce mu organizátoři tuningových akcí zakázali učástnit se. To z toho důvodu, že pokaždé neviděli nikoho jiného než Alexe jak si odváží trofej za svůj vydařený vůz. Přesvědčte se sami v galerii pod článkem.

Zdroj: Car Throttle
Diskuze Vstoupit do diskuze
100 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články