Svůj Mercedes S-Class zaparkovat na chodníku. Za chvíli přišla odplata

                   

Parkovat kde se nemá, se může vymstít. Dokonce i tak, že majitel takové auto najde nejenom poškozené, ale dokonce může mít i strach o svůj živit. A přesně toto se stalo v ukrajinském Kyjevě, kdy majitel vozu Mercedes S-Class myslel, že když má na takové auto, může si dělat, co chce. A tak se rozhodl, že když jinde nebylo místo, tak zaparkuje na chodníku.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Facebook

Odplaty se dočkal

Asi netušil, že se někdo bude chtít za takový čin pomstít. Většina lidí by si možná zanadávala, ale málokdo by se rozhodl tento vůz poničit. Už jenom proto, že by je mohl vidět majitel a vzhledem k tomu, jaké má auto, by pro něho asi nebyl problém pustit se se svými právníky do poměrně tvrdého vymáhání škody. Přesto se ale někdo našel a majiteli tohoto Mercedesu ukázal, co si o něm a o jeho parkování myslí.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Facebook

Auto našel poškozené

Když se majitel ke svému vozidlu vrátil, tak ho čekal poměrně velký šok. Auto totiž bylo poškozené. Jak konkrétně, to ho nejenom překvapilo, ale i vyděsilo. Zatímco pokud by na něm bylo jenom několik škrábanců, dost možná by to bral jako ponaučení. V tomto případě ale už začal mít strach. Když se podíval na okénko u řidiče, viděl zde dvě patrná poškození, která připomínala díry od kulek. Tedy díry od dvou výstřelů z pistole, právě na jeho auto.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Facebook

Raději zavolal policii

Muž byl v tu chvíli natolik vystrašený, že raději zavolal policii. Jak proto, aby ohlásil poškození svého vozu, tak hlavně proto, že bylo zjevně od střelné zbraně. Na jednu stranu jde o poměrně odstrašující pomstu za to, že parkoval na chodníku. Na druhou stranu můžeme říci, že majitel tohoto Mercedesu si možná zapamatuje, že zde se parkovat nemá. A že pokud by parkoval na běžném parkovišti, s jeho vozem vůbec nic nebude a on nebude muset řešit ani škodu, ani nebude muset řešit strach svůj život. A jelikož se tato zpráva dostala i mimo Ukrajinu, může být jakýmsi varováním pro řadu jiných řidičů, kteří si myslí, že mohou parkovat kdykoliv a kdekoliv.

Diskuze Vstoupit do diskuze
50 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Jak vypadá jedna z nejděsivějších atomovek v hojném ruském arzenálu: balistická raketa Satan (R-36M) připomíná světu, čeho se bát
Události247.cz
Události247.cz
Konec známkování na prvním stupni? Nesmysl, myslí si většina Čechů
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
I zkušení řidiči se na silnici dopouští mnoha chyb. Nehoda může skončit smrtí celé posádky
adbz.cz
adbz.cz
Praktická rýže v pytlíku není dobrá volba. Přispívá ke vzniku cukrovky a kardiovaskulárních onemocnění