Tento řidič doplatil na svou ledabylost. Policie mu zabavila Lamborghini Aventador. Proč?

                   

Zabavit automobil může policie za celou řadu věcí. V Británii například i za to, že auto nemá pojištění. V tu chvíli zavolá policie odtahovou službu, která vůz dopraví na její parkoviště. Majitel má následně povinnost pojistku uzavřít a poté si pro auto přijít. A přesně to byl příběh může v Británii, kterému se tato situace přihodila.

Hlídka zjistila, že nemá pojištění

Měla to být celkem rutinní kontrola. Vše vypadalo v pořádku, až na jednu věc. Hlídka zjistila, že auto nemá sjednané pojištění. V tu chvíli došlo k zabavení vozu a jeho odvezení na policejní parkoviště. Řidič tak byl povinen navštívit pojišťovnu. Když to udělal, zamířil si auto vyzvednout. Tím ale jeho problémy neskončily.

Na místo přijel v Lamborghini Aventador

Jak se muž dopravil na místo? Ve svém druhém voze, kterým bylo žluté Lamborghini Aventador. Je jasné, že toto auto rozhodně budí pozornost. A to nejenom v ulicích, ale třeba i u policejní stanice, kam si s ním přijedete pro svůj druhý vůz. Policie však auto pouze neobdivovala, ale rozhodla se ještě pro něco jiného. V tu chvíli si řidič pravděpodobně vyčítal, že zvolil příjezd tímto vozem a nejel raději veřejnou dopravou, nebo nevyužil služeb taxi. Vzhledem k jeho vozu na něj jistě měl.

Vůz vzbudil zájem policistů a ti se rozhodli pro kontrolu

Nejenom, britská policie žluté Lamborghini Aventador obdivovala. Když už auto tolik vzbudilo jejich pozornost, rozhodli se pro rutinní kontrolu. Zadali jeho značku do systému a nestačili se divit. Co zjistili? Ani tento vůz neměl sjednané pojištění. Co se stalo jistě nemusíme nijak dlouze rozvádět. Řidič doplatil na svou ledabylost, jelikož tohoto žlutého krasavce v tu chvíli stihl stejný osud, jako jeho předchozí vůz. Lamborghini Aventador skončil na policejním parkovišti do doby, než řidič sjedná zákonné pojištění. Jak příběh dopadl nevíme, ale doufám, že to auto se kterým si pro „Lambo“ přijel už pojištění mělo v pořádku.

Diskuze Vstoupit do diskuze
71 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články