Tisíce supersportů se povalují na odstavném parkovišti, nikdo je nechce. Důvod neuhádnete

                   

Super rychlá auta jsou stroje, po kterých touží nejvíce mladí lidé. Někteří mají to štěstí, že v nich mohou jezdit. Buď jim je koupí rodiče nebo si na ně sami vydělají, což je asi ta lepší varianta. Pokud byste se i vy chtěli projet nějakým rychlým vozem, nemusíte šetřit každou korunu, ale bohatě vám stačí jen pár tisíc. Dnes existují služby, které nabízejí jízdu v super rychlém voze například po závodní dráze. Je to skvělý životní zážitek. Pokud by vám to ale nestačilo, můžete si zajet na jedno obrovské parkoviště, kde čeká na svou druhou šanci tisíce odstavených sporťáků.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Video plné sporťáků

Nedávno se na internetovém kanále YouTube objevilo velmi zvláštní video. Na tomto videu bylo zachyceno obrovské parkoviště v centru Dubaje ve Spojených Arabských Emirátech. Na tomto parkovišti bylo vidět, že se zde nachází více jak tisíc drahých vozů, resp. sporťáků. Všechna tato auta byla nějakým způsobem poškozena nebo jen opuštěna svými vlastníky. Jeden z nejznámějších automobilových blogerů světa toto automobilové parkoviště navštívil.

Sbírka drahých vozů

Na parkovišti tak spatřil mnoho zajímavých kousků. Byly zde staré verze Rolls-Royce nebo rozbité vozy Mercedes-Benz třídy G. Mez další vozy, které zde byly k nalezení patří Ferrari California T nebo Mercedes AMG G63. Majitelé těchto vozů zde nechali auta, aby mohli uprchnout ze země. Bloger natočil video, takže se můžete podívat, která auta tu dále byla.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Opravit a znovu prodat

Objevíte zde drahé crossovery Bentley Bentayga, Porsche Cayenne, Tesla model X, sportovní automobily Jaguar F-Type, Mercedes AMG GT, superauta jako Lamborghini Huracan nebo Ferrari 612 Scaglietii. Poslední auto je navíc ve skvělém zachovalém stavu. Na parkovišti jsou také auta, která byla z různých důvodů majitelům zabavena. V budoucnu budou auta prodána v aukci a mnoho z nich čekají drobné opravy, po kterých se opět dostanou do prodeje.

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články