Tohle je 5 aut, která chcete, můžete, ale nesmíte mít! Proč?

                   

Chrysler Pacifica

Typické a klasické rodinné auto v podání Chrysleru pacifica. Na ulicích v USA jich potkáte nespočetně. Dle mě se není čemu divit. To auto má vzhledově něco do sebe a jeho cena není přemrštěná. Možná je to i tím, že u nás lze vidět stále to stejné. Kdyby ovšem nějakému sousedovi stálo před domem, věřím tomu, že bych nebyl jediný kdo by záviděl.

Chevrolet Suburban RST

Člověk při pohledu na tuhle káru se možná zamyslí, že nemusí být zrovna úplně na škodu možnost aby si ho pořídil každý. Rozměry Suburbanu jsou až k neuvěření, délka přes pět metrů a šířka dva. Dokážete si představit, jak by vypadalo parkoviště u vašeho oblíbeného obchodu, pokud by jich u nás na silnicích jezdilo takové množství jak Octavií? Co teprve potom, kdyby vůz řídila vaše blonďatá přítelkyně? Pří představě jak parkuje se děsí nejeden řidič. Raději neřešit, stejně by výkon 6,2litrového motoru o výkonu 420 koní nejspíše nedokázala ocenit.

Ford Mustang Shelby GT350

Mustangů u nás potkáte hromadu. I když pro neznalce vypadá jako všichni ostatní, toto je mezi všemi ostatními legenda. 5,2litrový V8 motor o výkonu 526 koní. Co víc si člověk může přát než možnost řídit něco tak úžasného? Zrychlení z 0-100 za neuvěřitelné 4 sekundy je až neuvěřitelné, jelikož každý z nás určitě ví, že mustang není žádné lehké auto. 1700 kilo poctivého plechu a ten jeho zvuk je prostě famózní. Projíždět se v něm po ulicích českých město nebo v kolonách na dalnících musí být prostě zážitek. Nejedno oko všech lídí okolo by se za vámi otočilo…a závidělo.

Ford Fusion Sport

Další auto, které u nás můžete potkat, ovšem u nás z něho udělali Mondeo a aby toho nebylo málo, sebrali mu 3 válce. Fusion Sport se může na svůj „obyčejný vzhled“ pochlubit zajímavým motorem V6 o objemu 2,7litru. Výkon 330 koní dokáže zařidit, aby se spousta aut mohla koukat pouze na váš kufr. Člověk se až občas diví, proč je tak těžké dostat některá auta na náš trh. Určitě by si v Evropě našel spoustu zájemců. Byli byste mezi nimi?

Mercedes-AMG S63 4MATIC

Vypadá sice jako obyčejný Mercedes kterých potkáváte mraky, ovšem tento byl při výrobě určen pro americký trh, kde musel být značně upraven a byla do něj investována hromada peněz, aby udělal radost americkým majitelům. Výkon 612 koní nemusíme dále rozebírat. To číslo každému musí napovědět, že to nebude auto pro maminku co potřebuje ráno odvézt děti do školky a poté si skočit na nákup.

Diskuze Vstoupit do diskuze
121 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články