Vlastním tělem chránil legendární Toyotu Supru. Natočil ho soused při krupobití, které ničilo jeho poklad za miliony

Majitel slavné Toyoty Supra IV chtěl zabránit poškození laku a karoserie svého vozidla. Automobil tak při krupobití chránil mimo jiné i vlastním tělem.

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

I když tento čin může některým lidem připadat nepochopitelný, majitel legendárního automobilu Toyota Supra IV chránil svůj vůz před krupobitím vlastním tělem. Počasí bylo totiž nemilosrdné a mohlo znehodnotit celý lak automobilu. Tento model je velmi známý především tím, že se objevil ve světoznámé sérii kultovních filmů Rychle a zběsile. Jeho cena je velmi vysoká a každým dnem stále roste.

Pro majitele vozu byl jeho vzhled na prvním místě

Většina dnešních řidičů bere své automobily pouze jako dopravní prostředky, které lze kdykoliv vyměnit za jiné, lepší. To však neplatí o některých lidech, kteří vlastní nějaký unikátní vůz, který pro ně má více než peněžní hodnotu. Ve většině případů se o něj starají s velkou pílí a láskou. Důkazem toho je i majitel známého automobilu Toyoty Supra, který vlastním tělem bránil svůj vůz před velkými padajícími kroupami.

iZdroj fotografie: Unsplash

Tento typ automobilu je velmi slavný a vzácný

Toyota Supra IV. generace je v dnešní době velice známý automobil. Její majitelé tak vlastní unikátní kousek, jehož hodnota rychle stoupá, pokud je v dobrém stavu. To samé si zřejmě říkal i zmiňovaný majitel tohoto automobilu, který ze všech sil a pomocí všeho, co zrovna našel po ruce, chránil lak svého automobilu před nepříznivým počasím.

@jakemcgloin

When life doesn’t throw you lemons 😂#sydney #hail #badweather #covid #covid19

♬ Mad World – Michael Andrews

K ochraně vozu využil kartony, folie a vlastní tělo

Celou situaci, která se odehrála v australském městě Sydney, natočil přihlížející na video. Majitel Toyoty Supra IV se ze všech sil snažil ochránit svůj automobil pomocí různých předmětů, které měl po ruce. Automobil tak rychle pokryl kartonovými pláty a igelitem. K jeho smůle však foukal silný vítr, který vše velmi rychle z automobilu odfoukával.

iZdroj fotografie: Unsplash

Obětavý čin se nakonec vyplatil

Nejprve se muž snažil v krutém počasí kartony na automobilu držet, ale později přistoupil k mnohem radikálnějším krokům. Zjistil totiž, že karton nestačí, a tak část svého vozidla chránil vlastním tělem. Kdyby měl v tu chvíli více času, nejspíše by použil něco lepšího než pouhý karton a igelitovou folii. Tento obětavý čin však dokazuje velkou snahu, která se nakonec vyplatila. Bez něj by totiž na první pohled velké kroupy poškodily nejen lak, ale pravděpodobně také například sklo vozidla.

Udělali byste pro svůj automobil podobnou věc?

Zdroj: CarMag

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Co přinese IDEX 2023 Rusku, nebo spíše Rusko IDEXU: zaujmout chce zejména raketometem Tornado-S s údajným dosahem až 300 km
Události247.cz
Události247.cz
Žena, která uprchla před režimem Lukašenka popsala, jak je jeho diktatura mocná
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Jak se dostat k srdci člověka? Nový robot dokáže ve 3D tisknout orgány přímo uvnitř těla
adbz.cz
adbz.cz
Praktiky starých šamanů stojí za zkoušku. Stačí ve skleníku zapálit bobkový list a škůdci se mu vyhnou obloukem