Traktorista udělil lekci řidiči Mercedesu, vše zachytila palubní kamera

                   

Když řidič Mercedsu projížděl po méně frekventované ulici, na předpisy moc nedbal. Překračoval rychlost a předjížděl ostatní, stáčel volant do protisměru. Když si ale vyhlédl traktoristu, jehož stroj zdaleka takovou rychlostí nejezdil, rozhodnutí se mu škaredě vymstilo. Ačkoliv „dělník v terénu“ takový konec nechtěl, potrestal nezodpovědného řidiče Mercedesu tak, že si to bude dlouho pamatovat.

Bezohledný řidič potkal traktoristu s karmou

K celém incidentu došlo v odpoledních hodinách na jedné z polských silnic, kde se Mercedes-Benz třídy E musel plahočit na traktorem. Ten za to ovšem nemohl, na předjetí zkrátka nebyl vhodný úsek – a když konečně přišel, rozhodl se to řidič německého auta pořádně oplatit. Nejdříve proto traktor předjel, a po nějaké době zastavil. Když se ho zemědělec rozhodl objet v protisměru, řidič auta se rozjel a stoupl před něj.

iZdroj fotografie: PxHere.com

Traktorista zachoval klid a přejel zpět do směru jízdy. Jenže řidič Mercedesu svůj krok zopakoval a znovu drze zastavil, tentokrát ovšem těsně před ním. A právě to byl ten moment, který se „drzounovi“ vymstil. Zemědělec už nedokázal v takové situaci stroj ubrzdit a došlo k nárazu, při němž byly poškozeny brzdy traktoru. Brzdění tak proběhlo o automobil, který skončil s rozlámaným zadním nárazníkem a rozbitým sklem.

iZdroj fotografie: Mercedes-Benz

Řidič Mercedesu dával vinu traktoristovi

Než aby bezohledný řidič uznal svou chybu a postavil se k věci jako chlap, snažil se z nehody obvinit zemědělce. Ten mu stručně sdělil, že byl celý incident nahrán na kameru, a následně přivolal policii. Řidič Mercedsu sice oponoval, že i on vše zaznamenal, u policie mu to ale nepomohlo, neboť viník byl nadevše jasný. Nakonec to nebyl traktorista, kdo mu udělil lekci, ale karma.

Zdroj: auto.blitz
Diskuze Vstoupit do diskuze
113 lidí právě čte
Autor článku

Jindřich Honzel

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejmodernější obrněná vozidla Francie, VBMR Griffon, chrání i východní křídlo NATO. Specialitou je, že jsou ze 70 % z civilních dílů
Události247.cz
Události247.cz
K poražení Ruska bude zapotřebí daleko víc věcí, než si myslíme, tvrdí expert
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Česká firma MISURA přichází s novými produkty
adbz.cz
adbz.cz
Čištění žaluzií zabere jen pár minut díky pomocníkovi z houbiček. Jeho výroba je snadná