Tyto ojetiny by svým známým nikdo neprodal. Mají mnoho skrytých vad

                   

Jsou ojetá auta, která jdou dobrá a potom taková, která jsou špatná. Jak je poznat? Nejlepší je, pokud o slabých a silných stránkách konkrétních vozů řeknou samotní jejich majitelé. V tomto směru se dá využít databáze Consumer Reports, která shromažďuje právě data uživatelů určitých vozů. A tak se dá lehce zjistit, které ojetiny na tom nejsou moc dobře, i když tak na první pohled vypadají.

BMW X5

Než byla v roce 2014 uvedena nová generace, museli se majitelé BMW X5 potýkat s celou řadou problémů. I když auto mělo být symbolem spolehlivosti, nebylo tomu tak. Objevovaly se problémy s motorizacemi, stejně jako problémy s klimatizací. Nejhůře na tom byly modelové řady z let 2011 a 2012.

Volkswagen Jetta

Povedená šestá generace vozu Volkswagen Jetta skvěle vypadá, a tak dokáže nalákat celou řadu zájemců. Ti však mohou být zklamaní, jelikož ojetina z let 2014 až 2016 má i nějaké ty mouchy. Hlavně v podobě nekvalitního čalounění, v podobě špatné funkčnosti tempomatu, ale i v podobě elektroniky celkově.

Audi Q7

Vůz Audi Q7 je symbol prestiže a měl by být také symbolem určité kvality. To však podle Consumer Reports není až tak stoprocentní, jelikož majitelé tohoto modelu, který šel na trh v roce 2015, si stěžují především na problémy s brzdami, ale i samotným tělem vozu, kde se mluví o ne příliš dobré kvalitě zpracování.

Fiat 500

Malé městské auto je sice stylové, ale ne každému může Fiat 500 vyhovovat. A to i proto, že jeho kvalita na tom není úplně nejlépe. Majitelé mají mnohdy problémy s jeho odpružením a pohodlností auta, také s brzdami, ale i s jízdními vlastnosti, nebo s kvalitou čalounění. Nejhůře na tom jsou podle všeho modele z let 2012, 2013 a 2015.

Cadillac Escalade

Vůz, který by vás jistě mohl zaujmout svou celkovou praktičností. Nutno ale říci, že by vám mohl přinést i nějaké problémy. Ti, co model Cadillac Escalade vlastní si často stěžují především na to, že auto nemá moc dobrou kvalitu karoserie, laku a čalounění, což se negativně podepisuje na celkové životnosti. Hlavně potom u aut do roku 2016.

Tesla Model X

Na první pohled dokonalý elektromobil, který je plný různých vychytávek. Tesla Model X však doplácí, stejně jako jiné vozy automobilky, na ne úplně precizní zpracování. Hlavně potom různé mechanické části mohou podle majitelů působit až moc lacině, jelikož na to se spolehlivostí nejsou dokonale.

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články