S jakými vozidly můžete vyrazit na cesty do jiného okresu a pohodlně v nich přespat? - AutoŽivě

S jakými vozidly můžete vyrazit na cesty do jiného okresu a pohodlně v nich přespat?

Vytáhnout mapu a vydat se na dlouho cestu po celé zemi je způsob dovolené, který vyhledává čím dál více lidí. Pokud víte, kam vyrazíte, a potřebujete přespat v autě, máme několik tipů.
i Zdroj fotografie: Pixabay

Ke kempování ve vozidle je důležitá hlavně jeho délka, abyste si mohli nejen krátce odpočinout, ale v noci pohodlně vyspat. Jaká auta jsou na spaní nejlepší? Níže uvedené automobily mohou nabídnout kvalitní odpočinek, ale také skvělé jízdní vlastnosti, díky kterým se vám cesta povede na výbornou. Pokud vyrazíte sami, je o to více důležitější být dobře vyspalý na další den.
Volkswagen Golf Variant

Je to kombi, které má dostatečný prostor, kam se vejde celá rodina. Jeden z nejlepších modelů pro dlouhé cesty, na kterých potřebujete přespat v autě. Pohodlně se do něj vejde pět lidí a nemusí se mačkat. Zavazadlový prostor je více než velký, při sklopení sedaček si můžete užívat prostor o objemu téměř 1900 litrů.

Toyota Camry Hybrid

Dalším vozem je Toyota Camry Hybrid. Patří mezi důvěryhodné modely, pokud jde o spolehlivost nebo snadné řízení. Za volantem se budete cítit dobře a auto má navíc velmi tichý chod. Zadní prostor auta je velmi prostorný a nabídne dostatek místa pro odpočinek. Můžete si po dlouhé cestě dopřát několik hodin spánku, aniž byste si museli lámat hlavu s tím, kam složit ramena nebo nohy. Tento model je také velmi úsporný, kombinovaná spotřeba činí 5,5 l /100 km. Na délku Camry Hybrid měří 4 885 mm, do šířky má 1 840 mm a už pohledu poznáte, že se model povedl.

Subaru Outback

Outback je vhodný pro ty, kteří si nechtějí pořizovat klasické SUV, ale potřebují kvalitní vůz, který je bude na cestách doprovázet a bude možné se v něm pohodlně vyspat. Zadní sedadla nabídnou příjemné sezení pro tři dospělé osoby. Model nabízí pohon všech kol, je rychlý a úsporný, tichá kabina a dostatek prostoru nabídnou kvalitní odpočinek, kdykoliv budete potřebovat.

Audi Q7

Audi Q7 rozhodně do našeho seznamu patří. Vůz patří mezi luxusnější a rozhodně se neřadí mezi úsporné. Má ale tichý interiér, dostatečný prostor pro tři dospělé na zadních sedačkách a velkorysý prostor pro hlavu. Chybu ale neuděláte ani při koupi přívěsu nebo karavanu. Na cesty jsou ideálními společníky a poskytnou pohodlí, které při cestování potřebujete.

112 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (80%) 1968 hlasů
Nahlásit chybu
ArmádníZpravodaj.cz
Bývalý ruský kapitán ukradl lodní šrouby svého torpédoborce
Události247.cz
Za návštěvu hospody zaplatíte až 6 000 Kč měsíčně. „Popíjet“ budou moci pouze testovaní, jenže antigenní test nestačí
VědaŽivě.cz
Prodloužit životnost baterie telefonu není složité. Rozhodující je způsob nabíjení
adbz.cz
Neobvyklé zalévání orchidejí zajistí, aby vždy krásně kvetly a měly násobně více pupenů