Tajné skladiště bývalých mafiánů skrývá opravdové klenoty. Hnije v něm sbírka 46 aut s nevyčíslitelnou hodnotou

Fotograf našel opuštěné místo, na němž se nacházelo několik cenných vozů. Mezi nalezenými byly známé značky, jako například BMW, Mercedes, Porsche a mnoho dalších.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Občas se stane, že si někdo koupí nemovitost bez toho, aniž by se na ní jel podívat. Následně noví majitelé zjistí, že se uvnitř nachází stará auta, na které někdo zapomněl nebo jejich původní majitel zemřel. V takovém případě se najednou stanou majiteli několika starých pokladů, mezi nimiž se mohou nacházet velice zajímavé kousky. Celková finanční částka za takové nálezy se pak v některých případech šplhá až do několika milionů. V tomto případě našel fotograf pozemek s opuštěnou sbírkou moderních klasik a vše si zdokumentoval.

Tajné místo s mnoha vozidly

Fotograf neprozradil místo, na němž se tyto skvosty nachází, ale s lidmi se podělil o fotografie všech vozidel, která na tomto pozemku našel. Na internet publikuje nejčastěji svá díla o opuštěných nemovitostech, zámcích, ruinách a mnoho dalšího. O taková místa se totiž dlouhodobě nikdo nestará a jsou odsouzena k zániku. Taková tematika fotografa velice zajímá a našel si mezi lidmi fanoušky, kteří obdivují jeho práci.

Nafotil sbírku opuštěných aut

Tentokrát se mu podařilo narazit na opuštěné skladiště, u něhož se mimo mnoha věcí nacházelo i hodně aut. Toto skladiště je odsouzeno k záhubě, protože se o něj již dlouhodobě nikdo nestará, a to samé platí i pro tamní vozidla. To, kde všechny tyto skvosty našel, fotograf neprozradil. Informaci o poloze místa si nechá pro sebe, ale podělil se s lidmi o fotografie všech vozů. Pravděpodobně by se mohlo jednat o pozemek, který se nachází v Německu.

Vedle galerie bylo poznamenáno „Na tomto místě bylo hodně aut, které určitě řídili padouši“ a mohlo by to znamenat, že tato opuštěná sbírka patřila zločincům. Nachází se zde několik Porsche 928 a 944. Dále můžete vidět Audi V8, Mazdu Miata, Jeep Grand Cherokee V8 nebo další vozidla od automobilky Mercedes a BMW. Nejzajímavější na tomto pozemku je historický vrtulník. Jeho cena by totiž mohla být mnohem vyšší než cena všech aut, ale musel by být uveden do původního stavu.

Jak si myslíte, že dopadnou tato auta?

Zdroj: CarMag

Diskuze Vstoupit do diskuze
90 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rumunsko zoufale potřebuje modernizovat tankové vojsko: zájem by mohlo mít o starší Západní stroje, zvládly by i mnohatisícovou armádu
Události247.cz
Události247.cz
Teorie o tom, že Putin není Putin, nabírá na síle. Video o dvojnících se šíří Ruskem
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Japonští inženýři vypustí do Tichého oceánu radioaktivní vodu. Z Fukušimy jí vyteče 1,3 milionu tun
adbz.cz
adbz.cz
Slavnostní křišťálové nádobí po babičce do myčky nesmí. Lesk mu navrátí obyčejný ocet a citronová šťáva