Víme, jak se v rozpáleném létě ochladit i v automobilu

                   

Už jste připravili své auto na léto? Nestačí jen vyměnit pneumatiky. Potřebujete rovněž doplňky, které vám zpříjemní jízdu a z vašeho auta udělají místo plné pohodlí.

Na dlouhé cesty vyrážíme automobilem zejména v létě. Ať již cestujeme v páru, nebo s dětmi, vždy to bude příjemnější, pokud si auto vybavíme všemožnými doplňky, které nám jízdu zpříjemní. Takovým letním společníkem na cesty jsou především autoledničky.

Autoledničky a automrazničky na cesty i na nákupy

Autoledničky nejsou jen skvělým zařízením, které nám na delší cestu zajistí vychlazené pití. V létě se je hodí mít v autě téměř nepřetržitě. Dáte do nich na teplo citlivé nákupy, například maso nebo mléčné výrobky. Skvěle se hodí na víkendový piknik. Věděli jste navíc, že si lze do pořídit i chytrý box, který v létě chladí, a naopak jej pak v zimě můžete použít k ohřevu? Z autochladničky tak máte rázem zařízení, které využijete třeba v zimě při cestě na hory. Teplý oběd a čaj budete mít s sebou i bez termosky.

Zajímavými jsou i automrazničky. Mrazit dokážou až do teplot -20 či -30 °C. To je až až i na tak citlivou pochoutku na cestu, jakou je zmrzlina.

Ofuky oken automobilu vám zpříjemní jízdu

Že jste se s nimi ještě nesetkali? Ofuky oken jsou vlastně protiprůvanová plexi, která se vyrábí v kouřovém provedení. Užitečných funkcí mají hned několik. Pokud v autě za jízdy větráte otevřeným oknem, umí zabránit nepříjemnému proudění vzduchu do interiéru a zamezit vzniku průvanu. Kouřové provedení má stínící účinek. Výhody si ale užijete i za nepříznivého počasí, kdy potřebujete větrat, avšak kvůli dešti nebo silnému větru to nejde. S ofuky oken větrat lze.

Ofuky oken se prodávají jako sady na přední boční skla, i jako sady spolu se zadními okny. Vždy si je musíte pořizovat přímo na míru jednotlivých značek automobilů. Bohatý sortiment ofuků oken najdete v e-shopu Obchod77.cz.

Diskuze Vstoupit do diskuze
125 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články