Vozový park Sylvestera Stallona. Jaká auta ukrývá garáž hollywoodské hvězdy

                   

Člověk by si myslel, že drsňák jako Sylvester Stallone by měl mít na automobily absolutně zvláštní vkus. A opravdu to tak je! V průběhu desetiletí „Slyho“ garáž navštívilo obrovské množství automobilů. Některé tam setrvaly mnoho let, jiné populární herec za několik měsíců poslal do světa. Dnes se pokusíme připomenout nejzajímavější vozy z flotily Sylvestera Stallona.

Volkswagen Phaeton

i Jedno ze „Slyho“ oblíbených aut. / Zdroj fotografie: PxHere

Výkonný vůz vyšší střední třídy, který v letech 2002 až 2016 vyráběla německá automobilka. Sylvester Stallone koupil jeden z prvních Phaetonů. V garáži hvězdy se v minulosti vystřídalo obrovské množství aut, ale tento pohledný se v ní zabydlel nadlouho a zřejmě zůstává jedním ze Sylvestrových oblíbených aut dodnes.

Dvojice Ferrari

iZdroj fotografie: PxHere

Je známo, že v garáži Sylvestera Stallona pobývají nejméně dva vozy Ferrari. Reportéři už několikrát zachytili hvězdu v luxusním červeném 599 GTB Fiorano z roku 2006. Kromě toho obsahuje sbírka zbožňovaného herce černou 612 Scaglietti stejné italské značky.

Bugatti Veyron

i Arnie má skoro stejné auto. / Zdroj fotografie: PxHere

Stallone před několika lety nenechal představení populárního Bugatti Veyron bez povšimnutí. Herec se v tomto autě v minulosti objevil poměrně často. Zřejmě ho koupil na radu Arnolda Schwarzeneggera. Je pravda, že pokud si Sly pro sebe zvolil „konzervativní“ kupé, Arnie upřednostnil „uvolněnější“ verzi v podobě kabrioletu.

Cadillac Escalade

i Sly již tento zázrak technologie prodal. / Zdroj fotografie: PxHere

Až donedávna kolekce Sylvestera Stallona obsahovala tuto luxusní vyladěnou Escalade s prodlouženou karoserií a individualizovanými koly. Auto plné různých vylepšení bylo nedávno nabídnuto k prodeji se „slevou“. S absurdním nájezdem pouhých 1,6 tisíc km si Stallone za auto vyžádal 350 tisíc dolarů.

Hiboy

i Jako základ pro úpravu posloužilo auto z roku 1932. / Zdroj fotografie: PxHere

Za jeden z nejzajímavějších vozů Sylvestrovy sbírky lze bezpečně považovat tento hot rod, který byl postaven na základě veterána Ford Dearborn Deuce z roku 1932. Hodně chrómu, černá karoserie a „brutální“ motor V8 s výkonem 330 k. Samozřejmě, herec má ve své sbírce další zajímavá auta, ale všechna vedle Hiboye blednou závistí.

Ford Mustang

i Ne úplně dávno ho Sly prodal. / Zdroj fotografie: PxHere

Až donedávna byl ve sbírce hrdiny mnoha akčních filmů Mustang, který získal řadu vlastních vylepšení. Není to tak dávno, co se auto prodalo s něco přes 7 tisíci kilometry na tachometru. Zajímavé je, že úplně stejný Ford Mustang má ve sbírce Arnold Schwarzenegger. Zdá se, že tito pánové chodí do prodejen automobilů společně.

Chevrolet Camaro

i Vypadá skvěle. / Zdroj fotografie: PxHere

Camaro je jedním z nejcivilnějších aut ve Slyho sbírce. Je pravda, že toto auto je „skromné“ pouze podle standardů výdělků hollywoodské hvězdy. Ve skutečnosti má auto velkou hodnotu. Už jen z toho důvodu, že se jedná o limitovanou edici ze studia Hendrick Motorsports. Výkon jeho 8válcového motoru byl zvýšen na 580 koní.

Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Hrnčíř

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejstarší revolver na světě je starý přes 400 let: byl trochu „zaostalý“, ale přesto velmi efektivní. Vlastnil ho důstojník za 30leté války
Události247.cz
Události247.cz
Dokonce i zboží v akcích je čím dál dražší. Slevy navíc nemohou starší lidé často vůbec využít
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Novým divem světa se staly duhové hory v Peru. Objevily se díky globálnímu oteplování
adbz.cz
adbz.cz
Čisté plechy bez zdlouhavého drhnutí: Stačí je posypat práškem do pečiva a postříkat citronovou šťávou