Vozový park Sylvestera Stallona. Jaká auta ukrývá garáž hollywoodské hvězdy

                   

Člověk by si myslel, že drsňák jako Sylvester Stallone by měl mít na automobily absolutně zvláštní vkus. A opravdu to tak je! V průběhu desetiletí „Slyho“ garáž navštívilo obrovské množství automobilů. Některé tam setrvaly mnoho let, jiné populární herec za několik měsíců poslal do světa. Dnes se pokusíme připomenout nejzajímavější vozy z flotily Sylvestera Stallona.

Volkswagen Phaeton

i Jedno ze „Slyho“ oblíbených aut. / Zdroj fotografie: PxHere

Výkonný vůz vyšší střední třídy, který v letech 2002 až 2016 vyráběla německá automobilka. Sylvester Stallone koupil jeden z prvních Phaetonů. V garáži hvězdy se v minulosti vystřídalo obrovské množství aut, ale tento pohledný se v ní zabydlel nadlouho a zřejmě zůstává jedním ze Sylvestrových oblíbených aut dodnes.

Dvojice Ferrari

iZdroj fotografie: PxHere

Je známo, že v garáži Sylvestera Stallona pobývají nejméně dva vozy Ferrari. Reportéři už několikrát zachytili hvězdu v luxusním červeném 599 GTB Fiorano z roku 2006. Kromě toho obsahuje sbírka zbožňovaného herce černou 612 Scaglietti stejné italské značky.

Bugatti Veyron

i Arnie má skoro stejné auto. / Zdroj fotografie: PxHere

Stallone před několika lety nenechal představení populárního Bugatti Veyron bez povšimnutí. Herec se v tomto autě v minulosti objevil poměrně často. Zřejmě ho koupil na radu Arnolda Schwarzeneggera. Je pravda, že pokud si Sly pro sebe zvolil „konzervativní“ kupé, Arnie upřednostnil „uvolněnější“ verzi v podobě kabrioletu.

Cadillac Escalade

i Sly již tento zázrak technologie prodal. / Zdroj fotografie: PxHere

Až donedávna kolekce Sylvestera Stallona obsahovala tuto luxusní vyladěnou Escalade s prodlouženou karoserií a individualizovanými koly. Auto plné různých vylepšení bylo nedávno nabídnuto k prodeji se „slevou“. S absurdním nájezdem pouhých 1,6 tisíc km si Stallone za auto vyžádal 350 tisíc dolarů.

Hiboy

i Jako základ pro úpravu posloužilo auto z roku 1932. / Zdroj fotografie: PxHere

Za jeden z nejzajímavějších vozů Sylvestrovy sbírky lze bezpečně považovat tento hot rod, který byl postaven na základě veterána Ford Dearborn Deuce z roku 1932. Hodně chrómu, černá karoserie a „brutální“ motor V8 s výkonem 330 k. Samozřejmě, herec má ve své sbírce další zajímavá auta, ale všechna vedle Hiboye blednou závistí.

Ford Mustang

i Ne úplně dávno ho Sly prodal. / Zdroj fotografie: PxHere

Až donedávna byl ve sbírce hrdiny mnoha akčních filmů Mustang, který získal řadu vlastních vylepšení. Není to tak dávno, co se auto prodalo s něco přes 7 tisíci kilometry na tachometru. Zajímavé je, že úplně stejný Ford Mustang má ve sbírce Arnold Schwarzenegger. Zdá se, že tito pánové chodí do prodejen automobilů společně.

Chevrolet Camaro

i Vypadá skvěle. / Zdroj fotografie: PxHere

Camaro je jedním z nejcivilnějších aut ve Slyho sbírce. Je pravda, že toto auto je „skromné“ pouze podle standardů výdělků hollywoodské hvězdy. Ve skutečnosti má auto velkou hodnotu. Už jen z toho důvodu, že se jedná o limitovanou edici ze studia Hendrick Motorsports. Výkon jeho 8válcového motoru byl zvýšen na 580 koní.

Diskuze Vstoupit do diskuze
56 lidí právě čte
Autor článku

Matěj Hrnčíř

Zobrazit další články