Vybrali jsme nejlepší vozy pro mladé řidiče. Na naučení jsou ideální

                   

Výběr auta je spojený s nutností zvážit celou řadu parametrů. Mezi ty patří i zjištění toho, kdo bude s daným vozem jezdit. Co v případě, že se má jednat o mladého řidiče? V takovém případě jsou optimální volbou vozy, které vybrali experti z UR Media. Celkem zmiňují 4 auta, která jsou pro řidiče začátečníky nejlepší.

Volkswagen Polo

Určitě zajímavé auto, které zaujme jak svými kompaktními rozměry, tak dobrým komfortem, ale i přijatelnou spotřebou. Samozřejmostí je i určitá vysoká úroveň spolehlivosti, široká škála možných výbav a motorizací, ale i to, že opravu daného vozu zvládnout téměř všude. Navíc i díly jsou celkem bezu problémů dostupné, a to za dobrou cenu.

iZDROJ FOTOGRAFIÍ: VOLKSWAGEN.CZ

Kia Rio

Pryč je doba, kdy byly korejské vozy spojeny spíše s posměchem. Kia Rio může být dobrou volnou pro začínajícího řidiče. Auto určitě zaujme svým designem, stejně jako výběrem motorizací a dobrou výbavou. Kladem je určitě i cena, která je u korejských aut v mnoha případech celkem přijatelná. Kia Rio tak určitě nezklame. Kladem u vozu je i celkově přijatelná cena údržby, v porovnání s řadou jiných automobilů.

iZDROJ FOTOGRAFIE: PIXABAY.COM

Dacia Logan

Proč právě Dacia Logan? Jelikož vozy této rumunské automobilky jsou obecně známé tím, že vyjdou na pár korun. Jejich případné poškození tedy není nic, co by zase až tam mrzelo. Dacia Logan je možné pořídit i ve verzi sedan, který je pro začínajícího řidiče, který má omezený rozpočet a hledá auto spíše jenom pro sebe, ne pro rodinu, osvědčenou volbou.

iZDROJ FOTOGRAFIE: DACIA.CZ

Toyota Yaris

Japonská automobilka je dlouhodobě vyhlášená svou spolehlivostí a tak i Toyota Yaris patří do skupiny těch aut, které mohou začínajícím řidičům sloužit delší dobu. I když vůz vypadá malý, uvnitř je dostatek prostoru a tak i komfortu během jízdy. Kladem je i jeho bezpečnost, nebo příznivá spotřeba paliva, což je další z parametrů, který začínající řidič rozhodně dokáže ocenit.

iZDROJ FOTOGRAFIE: TOYOTA.CZ
Diskuze Vstoupit do diskuze
132 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články