Vybrali jsme stylové pohodlné limuzíny, s obrovským zavazadlovým prostorem

                   

Při výběru auta se často musí dělat různé kompromisy. Když chceme nové nebo ojeté auto, hledíme na jeho vzhled, rok výroby, karosářské provedení, výkon, motorizaci, velikost zavazadlového prostoru, pohodlí nebo spolehlivost. Čas od času tak musíme někde naše nároky přece jenom snížit. Pokud je ale vaším hlavním cílem pohodlí, dobrý výkon, styl a prostorný zavazadlový prostor, zvolte některou z těchto limuzín.

BMW E60

V případě tohoto Bavoráku je třeba počítat s tím, že jde o prémiové vozidlo, které přece jenom něco stojí. Jak pokud jde o pořizovací cenu, tak i pokud jde o náklady na provoz. Pokud sáhnete po kvalitní ojetině, není třeba se obávat výrazných problémů, které by byly spojeny s vysokým nájezdem, nebo se stářím auta. Odměnou vám bude nejenom komfort a pohodlné cestování, ale i dokonalý vzhled vozu, dobrý výkon a hlavně dostatečně velký zavazadlový prostor. Ten má tato limuzína v objemu 520 litrů, takže s ní klidně můžete vyrazit třeba i na chatu.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Hyundai i40

Mnoho lidí nemůže korejským autům přijít na jméno. Je však chyba vyřadit je ze svého výběru. Posledních několik let jasně ukazují svou kvalitu a spolehlivost, a to navíc i za celkem příznivé ceny. Model Hyundai i40 je toho jasným důkazem. K tomu všemu navíc přidává také velice elegantní vzhled, který umí budit pozornost a emoce. Hodí se skvěle i na delší cestování, třeba na dovolenou. Nejenom díky pohodlnosti jízdy, ale i díky zavazadelníku o velikosti 525 litrů, který pojme opravdu vše, co potřebujete.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Mercedes třídy E W211

Pokud se nenecháte přesvědčit korejskou značkou a raději půjdete osvědčenu cestou německé automobilky, je Mercedes třídy E určitě také velmi dobrým kandidátem na stylovou limuzínu s dostatečně velkým zavazadlovým prostorem. Pozor ale na příliš staré modely, které mohou vyžadovat mnoho, ne příliš levného servisu. Obecně odborníci také varují před odpružením Airmatix. Pokud však najdete solidní auto, s dieselovým motorem pod kapotou, patrně neuděláte chybu. A to ani, pokud chcete naložit mnoho zavazadel, až do celkového objemu 540 litrů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
87 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články