Výroba plastových dílů je žádaná nejen v automotive

                   

V podstatě nezáleží na tom, v jaké oblasti výroby působíte, neboť v mnoha odvětvích jsou kvalitní plastové díly žádoucí. Vezmeme v potaz třeba takový automobilový průmysl, jenž potřebuje malé i velké plastové části ke zhotovení jakéhokoliv automobilu. Pokud jste se dostali do podobné situace a bez těchto produktů se ve výrobě neobejdete, v následujících řádcích vám představíme jejich spolehlivého dodavatele.

Přesné lisování je alfou a omegou

Technologie lisování a vstřikování plastů zajišťuje přesnost, co se tvarů a rozměrů týče, dále také vysokou odolnost a perfektní kvalitu, která vás nezklame za žádné situace. V dané oblasti působí společnost M.Ward Manufacturing s.r.o., která v tomto sektoru poskytuje své služby od roku 2002. Specializuje se jak na malé, tak i velké zákazníky. V její kompetenci je výroba plastových dílů automotive, ale i jiného charakteru. Vůbec nezáleží na tom, o jak velkou součástku se má jednat, odborník vám zhotoví i miniaturní díly.

V neposlední řadě se profesionál postará o skladování, montáž a výrobu forem. Právě poslední zmíněnou službu dokáže nabídnout díky spolupráci s nástrojárnou, která patří do skupiny Maurice Ward Group.

Usnadní také práci pracovníkům ve skladech, neboť rovnou označí hotové výrobky například QR kódem. Vše je jen na domluvě.

Zákazník je na prvním místě

Výroba plastových dílů je náročný proces, ale pro firmu M.Ward Manufacturing s.r.o. je to každodenní činnost, v níž má dlouholeté zkušenosti. Pracuje s různými druhy plastů – PA6, PA66, PC, ABS/PC, PMMA, PPT, PP, POM, TPO a podobně. V případě specifických požadavků se stačí se společností domluvit a určitě vám vyhoví, protože je pro ni důležitá spokojenost každého klienta. Více informací můžete najít na webové stránce www.mwardmfg.com, odkud snadno zašlete i poptávku.

Diskuze Vstoupit do diskuze
76 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články