Vzkaz kvůli špatnému parkování vyřešila sarkastickou odpovědí

                   

Parkování, hlavně potom ve městech, je velkým problémem dnešní doby. Parkovacích míst je málo a mnohé čáry byly malovány tak, kdy byla auta podstatně menší, než je tomu nyní. Logicky tak vznikají problémové situace. Ty může řešit policie, stejně jako je může řešit lístek za stěračem.

Nezaparkovala úplně dokonale

Příběh s lístkem za stěračem se týká ženy, která se svým vozem v ulici kde bydlela, nezaparkovala úplně dokonale. Nebylo to proto, že by jí snad bylo jedno, jak stojí, ale bylo to z důvodu, že jezdila vozem, kterým je Holden Commodore. Jedná se o vůz australské značky, který je typický tím, že jeho rozměry nejsou úplně malé. Když k tomu přidáme nedostatek prostoru na parkovišti a špatně namalované čáry, došlo k tomu, že přes jednu přesahovala. Mezi čáry se zkrátka nemohla vejít, protože rozměry mezi čárami to jednoduše nedovolili. Chyba tak nebyla na její straně.

Byl tu všímavý soused

Když soused její auto uviděl, rozhodl se jí ihned napsat vzkaz, aby jí upozornil na to, že špatně parkuje. Na vzkazu, který žena následně sdílela na sociální síti, je napsáno: „Ahoj. Asi sis nevšimla, jak krásně jsi zaparkovala svůj lesklý Holden Commodore. Bylo by na místě to někdy udělat a podívat se“. Žena chtěla tuto poznámku nejprve přehlédnout a nijak na ni nereagovat. Nakonec jí to přece jen nedalo. Nebyla sprostá ani hrubá, protože zvolila zcela jinou metodu odpovědi.

Odpověděla sarkastickým vzkazem

Co udělala? Na poznámku za svým stěračem odpověděla, a to celkem sarkasticky. Rozhodla se totiž, že její odpověď bude následující: „Omlouvám se za to, že nemám Suzuki Swift, které vlastníte všichni ostatní tady“. Svou sarkastickou odpovědí jasně naznačila, že zaparkovat velký Holden Commodore na malé parkovací místo je téměř nemožné a že pokud by vlastnila mini auto, jako všichni ostatní, neměla by stejně jako oni s parkováním jakýkoliv problém.

Diskuze Vstoupit do diskuze
112 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články