Za 600 tisíc koupíme obyčejné nové auto, nebo tyto hodně slušné ojetiny

                   

Nové, nebo ojeté auto? To Je otázka, kterou si pokládá stále více řidičů. Pokud nechceme ojetinu, je samozřejmě třeba si připlatit, pokud chceme, aby auto za něco stálo. A stejně nebude mít špičkovou výbavu, ani solidní motor. To je zkrátka v cenové kategorii lehce přes půl milionu často jenom zbožné přání. A také musíme počítat s tím, že hned po výjezdu z autosalonu náš vůz výrazně ztratí na hodnotě. Není proto lepší sáhnout po solidní, v mnoha směrech lepší ojetině? S limitem 600 tisíc dosáhnete na tyto velmi zajímavé kousky.

Mercedes R-Class

Ne každý je fanouškem této třídy automobilů značky Mercedes. Mnozí o ní téměř nemají ani tušení. My si ji představíme, jelikož toto auto může být se zmíněným limitem klidně naše. V mnohém snadno předčí celou řadu nových aut. Srdcem tohoto vozu jsou solidní motory V6 a V8. Pokud hledáte auto spíše pro rodinu, naftová verze může být ideální volbou, jak pokud jde o spotřebu, tak i potřebný výkon. Auto vám na oplátku nabídne jistotu komfortu, ale i praktičnosti nejenom na dlouhých cestách. A navíc je to Mercedes, což znamená i velkou dávku spolehlivosti.

iZDROJ FOTOGRAFIE: iStock.com

BMW M3 E46

Když máte na účtu 600 tisíc korun a chcete si koupit opravdu něco stylového a zajímavého, jděte do BMW M3 E46. Jistě se setkáte s názory, že jde o jeden z nejlepších vozů tohoto segmentu. Sice se to podepisuje i na jeho ceně, ale na druhou stranu za ni opravdu dostanete něco, s čím budete spokojeni. Auto pochopitelně zaujme hlavně svými jízdními výkony, ale i stále stylovým a elegantním designem. Ne vždy se něco podobného povede skloubit u nových vozidel, jejichž design často není to pravé ořechové.

iZDROJ FOTOGRAFIE: iStock.com

Toyota Sienna

Koupit nové rodinné auto za 600 tisíc korun, to je často nadlidský úkol. A to pokud máte dva hlavní parametry výběru – dobrý motor a dále praktičnost, která odráží hlavně dostatek místa na zavazadla a také pohodlnost během jízdy. Přesně toto ale dokáže nabídnout zhruba pětiletá ojetina Toyota Sienna, která může být s vaším rozpočtem osvědčeným kandidátem na rodinné auto. Jak po stránce praktické, tak po stránce jízdních vlastností. Do auta naskládáte rodinu i se zavazadly a na dlouhých trasách se můžete těšit ze skvělého pohodlí. A když bude potřeba trocha výkonu, stačí sešlápnout plyn a využít motor V6 o objemu 3,5 litru na maximum.

iZDROJ FOTOGRAFIE: iStock.com
Diskuze Vstoupit do diskuze
138 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články