Co dělají automechanici při práci, když se zákazník nekouká? Skryté kamery odhalily vtipnou pravdu

Možná také znáte ten pocit, kdy se na pracovišti nudíte a přemýšlíte, do čeho se pustit, aby byla lepší nálada. Můžete si vzít příklad z mechaniků.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Práce s auty a stroji může být časem dosti monotónní, opakující se a nudná, což vás začne postupně ubíjet. Je proto potřeba umět si daný den zpříjemnit a zabavit se s kolegy, i když se to nebude vedoucímu nebo zákazníkovi líbit. Je tak zapotřebí počkat, až tito lidé zmizí, a vy se pak budete moct s ostatními pobavit například i na klientově automobilu.

Některé výjevy by se vám skutečně nelíbily

Zatímco zákazník si myslí, že jedinou prioritou mechanika je oprava závad na jeho voze, onen zaměstnanec servisu smýšlí trošku odlišně. Je to práce jako každá jiná a nebýt občasného rozptýlení, člověk by se z toho zbláznil. Nářadí v dílně tak může představovat spoustu jiných předmětů, jejichž možnosti využití při snaze zabavit se jsou prakticky neomezené.

Z utahováku se najednou stane pistole, z klíče bojová kudla, sjeté gumy si mechanici posílají tam a zpět a baví se tak, jak jen dovedou. Nemyslete si však, že spolu celý den jen hrají na válku nebo vymýšlí hlouposti. Stále se jedná o špičky v oboru. Ne každý si umí sám vyměnit olej v automatické převodovce, proto potřebujeme právě tyto zkušené jedince.

Střílí si ze sebe i z ostatních

Nebýt mechaniků v autoservisech, pravděpodobně byste mohli po každé větší závadě svůj vůz odstavit a koupit si nový. Nejsou to však jen složité opravy, co od nich můžete očekávat. Často se jedná o jednoduché a jednotvárné úkony související spíše s údržbou vozidla než s jeho náročnou opravou. Právě kvůli těmto monotónním pracím se musí také nějak rozptýlit.

Často se tak různě pošťuchují, provokují, dělají si legraci jeden z druhého a baví se nad tím, jak ostatní přechytračili. Občas do tohoto hraní zapojí i vaše auto, které slouží jako prostředek vší zábavy, bez něhož by vtip nebyl dokonalý. Čas od času tak například předstírají závadu, k níž nedošlo, jen aby se mohli společně zasmát kolegovi, jenž hledá její příčinu.

Zdroj: ZDrogi

Diskuze Vstoupit do diskuze
70 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články