Šance na přežití takové nehody je 1 ku miliardě. Kamion totálně slisoval auto, řidič zázračně vyvázl téměř bez škrábance

Slisovaná auta lze vídat na vrakovištích, ale v tomto případě jej mohli vidět i svědci nehody. Auto uvázlo mezi dvěma kamiony a řidič nákladního vozidla vzadu již nedobrzdil.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem Jacob Kennett
                   

Téměř denně se na silnicích stávají dopravní nehody. Lidé jsou neopatrní nebo bezohlední a myslí si, že svou jízdou nikoho neohrožují. Pokud řidič nedává pozor, velmi často z toho vznikne neštěstí. V mnoha případech však za něj nezaplatí pouze on, ale i ostatní účastníci provozu, kteří jeli slušně. U vážných dopravních nehod umírají lidé a občas se stane zázrak, díky němuž přežijí.

Dopravní nehody na silnicích

Nejčastějších důvodů dopravních nehod je hned několik. Tím nejčastějším je nepřiměřená rychlost. Řidič se ve většině případů nepřizpůsobí dopravním podmínkám nebo těm povětrnostním. Neodhadne situaci, nezvládne ji a neštěstí je na světě. Obvykle způsobuje neštěstí na silnici nesprávný způsob jízdy, nedání přednosti, nepřiměřená rychlost a nesprávné předjíždění.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Informace na sociálních sítích

Fotky a videa z bouraček se nedostávají pouze do policejních zápisů a televizních novin. Lze je vídat i na sociálních sítích. Zde jsou umístěny pro informaci nebo varování, aby se ostatní vyhnuli podobnému chování. Většina lidí se může poučit tím, že vidí následky, které způsobila neopatrnost při jízdě. U některých se i člověk zasměje a u dalších se zamyslí nad tím, zda je to vůbec možné.

iZdroj fotografie: Pixabay

Celá situace se odehrála na mostě

Ve Spojených státech se stala bouračka, u níž lidé nevěřili, že řidič osobního vozidla mohl přežít. Někteří to považují i za zázrak na silnici. K celé situaci došlo na mostě v Mount Vernonu ve státě Washington. Stalo se to v polovině listopadu letošního roku a dodnes na to mnoho lidí vzpomíná jako na něco neuvěřitelného. Sám řidič z osobního vozu může děkovat Bohu za to, že vůbec přežil a měl takové štěstí.

Přežil vážnou dopravní nehodu

Snímky pořízené na místě bouračky se dostaly i na sociální sítě, kde se začaly mezi lidmi rychle sdílet. Mnoho z nich nemohlo uvěřit tomu, že z takové nehody vyvázl šofér auta téměř bez zranění. Ten jel po mostě v Nissanu Altima za kamionem a začal zpomalovat. Zezadu do něj narazil řidič obrovského kamionu, který v tomto případě nedobrzdil. Pod tlakem nákladního vozidla se karoserie Altimy začala lisovat tak, že vytvořila něco, co bylo podobné rampě. Celé auto bylo slisované a řidič Nissanu stále uvnitř.

Fotografie je celkem šokující a z auta vznikla jakási malá bezpečnostní klec, díky které řidič uvnitř přežil. Z vozidla jej dostali téměř bez zranění, což bylo ještě více fascinující. Naštěstí vše dobře dopadlo a nikdo nebyl vážně zraněný. Šance na přežití takové nehody nebyly příliš velké, ale dá se říct, že v tomto případě se stal opravdový zázrak. Lidé by měli dodržovat bezpečný rozestup a zároveň přizpůsobit rychlost situaci na vozovce.

Jakou dopravní nehodu jste viděli naživo naposledy?

Zdroj: NBC, King5

Diskuze Vstoupit do diskuze
142 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články