Získejte jedinečnou kolekci kultovních nákladních automobilů z dob minulých!

Nová kolekce od De Agostini – KULTOVNÍ NÁKLAĎÁKY MINULÉ ÉRY v měřítku 1 : 43!

                   

V naší kolekci najdete nejoblíbenější nákladní vozy, které před lety jezdily po našich silnicích i mimo ně, stejně jako v jiných zemích. Byly neoddělitelnou součástí Československa, které se po válce obnovovalo a rozvíjelo v obtížných podmínkách. Přepravovaly stavební materiál, zboží a často i lidi. Možná nebyly vždy nejkrásnější, ale u mnohých stále vyvolávají pocit nostalgie po starých časech, kdy se vše zdálo jednodušší.

Objednejte si kolekci na internetové stránce -> https://bit.ly/LegendaryTrucksAutoZive zadejte do objednávky svůj speciální kód -> LEGENDARYAUTOZIVE a získejte výjimečné dárky jen pro objednavatele! 

Tato unikátní kolekce vychází u nás poprvé! Všechny modely byly vyrobeny speciálně pro tuto kolekci. V jednotlivých číslech najdete například modely následujících náklaďáků: TATRA 813, JELCZ 325 WUKO SM-101, TATRA 148, PRAGA V3S, FIAT 190 NC, Škoda Liaz 706 RTH, TATRA 815, ZIL 157 D470 nebo TATRA 111 D-030.

i

Modely jsou kovové s plastovými prvky, v měřítku 1 : 43. Jsou zpracované věrně, včetně továrních znaků a jiných detailů.

Součástí každého dalšího čísla kolekce je (kromě modelu) časopis se zajímavými kapitolami z dějin nákladní dopravy a poutavými texty o každém voze.

Objednavatelé mohou jako obvykle počítat s nižší cenou než ve stáncích a čekají na ně další výjimečné dárky, například: 3 plakáty s kultovními náklaďáky, pořadač na časopisy kolekce, stylový hrnek s obrázkem vozu Tatra 138 nebo model nákladního vozu Scania LBT 141 v měřítku 1 : 43.

Díky doplňkové nabídce Premium objednavatelé obdrží čtyři další modely kultovních náklaďáků: TATRA 813 s krátkou kabinou, TATRA 813 8 × 8, LIAZ RTTN, TATRA 138 NTt 4 × 4.

Další dárek – model nákladního vozu Škoda 706 RTH v měřítku 1 : 43 – lze získat při platbě kartou nebo přes PayPal. 

Za objednání kolekce v předprodeji od 25. ledna do 8. února 2023 zašleme další dárek – model náklaďáku BERLIET GBH 260 v měřítku 1 : 43.

Diskuze Vstoupit do diskuze
126 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články