Zloděj zapomněl své doklady v autě, do kterého se vloupal. Během útěku mu došlo palivo

Zloděj je „povolání“, které se velké úctě netěší. Je však třeba připustit, že i v této oblasti existují skuteční profesionálové. 22letý mladík mezi ně určitě nepatří. Jeho akce vzbudila pozornost kvůli řadě epických chyb.

i Zdroj fotografie: PxHere.com
                   

22letý mladík z polského severního pobřeží byl zadržen, protože vnikl do cizího auta. Muž ukradl peníze, které se nacházely ve vozidle. Policisté ho přitom nemuseli dlouho hledat – zloděj totiž zapomněl své doklady na místě činu. Mladý muž z předměstí kašubské Gdyně, který se minulou neděli večer vloupal do mercedesu a ukradl z něj peníze, které tam nechal roztržitý majitel, byl hodinu po spáchání trestného činu zadržen místní policií.

iZdroj fotografie: PxHere
Sloužící hlídka

Policie informovala, že muž upoutal pozornost sloužící hlídky tím, že na ulici tlačil svůj Volkswagen. Když si všiml policistů, pokusil se schovat za auto.

Mladík upoutal pozornost policistů. Stačilo ho zastavit

Ostražití policisté si všimli, že muž odpovídá popisu hledaného pachatele vloupání. Muže tedy stačilo jen identifikovat – policisté znali jméno zloděje, protože na místě činu nechal batoh se svými i cizími doklady.

Mladík, kterému v autě došlo palivo, byl zadržen a podroben prohlídce. Policisté našli u recidivisty obálku s penězi z vykradeného Mercedesu a tašku na zip obsahující drogy.

iZdroj fotografie: Unsplash
Své doklady zapomněl uvnitř vykradeného vozu

Osobní údaje poskytnuté mužem odpovídaly dokumentům nalezeným v kufru Mercedesu. V průběhu řízení se také ukázalo, že Volkswagen byl na ukradených poznávacích značkách a samotný muž má soudní zákaz řízení.

Zloděj si vyslechl řadu obvinění

Muž byl obviněn z krádeže vloupáním, poškození majetku, zpronevěry občanského průkazu a platební karty, krádeže SPZ, porušení soudního zákazu řízení motorových vozidel a držení omamných látek.

Diskuze Vstoupit do diskuze
63 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články