Alfa Romeo chce v Ženevě představit novinku. Nikdo neví, o co půjde

                   

Autosalon v Ženevě se blíží a automobilky se postupně předhánění v tom, aby nalákaly co možná na nejvíce premiér. U většiny z nich je postup stejný. Uvolňují různé nové a nové obrázky, od prvotních skic, až po různé detaily představovaných vozidel. A potom je tu Alfa Romeo. Automobilka, která se na rozdíl od ostatních rozhodla, že bude skutečně záhadná. Nikdo totiž neví, co má v plánu.

Setkání s něčím novým

Žádná skica, detail, fotografie. Prostě nic. Stejně tak se v souvislosti s novinkou, která se má odhalit v Ženevě, neobjevily jakékoliv další podrobnosti. Tedy to, o jaký typ vozu půjde, pro koho je určený, na co bude jezdit, jaké jsou jeho unikáty. Alfa Romeo zkrátka dokázala vše utajit a vzhledem k tomu, že Ženeva se koná už příští týden, se jí vše utajit patrně povede.

Spekulace se rojí

Samozřejmě se objevuje řada spekulací a řada tipů, které se mají týkat toho, co chce Alfa Romeo na ženevském autosalonu odhalit. Nejvíce se mluví o tom, že by se mohlo jednat o ostrou verzi některého ze současných modelů značky. Mnoho hlasů má fakt, že by to mohla být Alfa Romeo Giulia GTA. Důvodem je fakt, že právě o něm a jeho možném vývoji se před pár měsíci začalo mluvit. Zda k tomu opravdu dojde, může jít o skutečně zajímavé auto, v souvislosti se kterým se mluvilo o tom, že pod kapotou bude mít celých 620 koní.

Unikátní a velmi zajímavý přístup automobilky

Nutno říci, že Alfa Romeo dokázala zaujmout, a to podstatně více, než jakékoliv jiné automobilky. U nich návštěvník bude vědět, co čekat, a tak mu nic neuteče. Ale co představí právě Alfa Romeo? Co je tím tajemným vozem? A bude to skutečně Giulia GTA s extrémním výkonem? Nebo půjde o něco jiného? Zvědavost nezná mezí a stánek Alfy bude patrně prvním vyhledávaným místem, kam se v novinářské dny a v následné dny pro veřejnost dostane nejvíce lidí.

Zdroj: Pixabay.com

Diskuze Vstoupit do diskuze
133 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články