Myčka zničila chybou nepozorného řidiče jeho auto. Uprostřed programu se otevřel kufr a způsobil škodu za stovky tisíc

I automatická myčka dokáže být pro vaše auto nebezpečná. Důkazem je například tento lehkomyslný řidič, jemuž kvůli jeho nezodpovědnosti poškodila vůz.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Automatická myčka může být pro auto nebezpečná, avšak pouze pokud ho vlastní někdo stejně nezodpovědný, jako je tento řidič. Ten zjevně přistupoval k mechanickému čištění svého vozidla příliš lehkomyslně, což se mu posléze nepěkně vymstilo. Záběry videa ukazují, že se vlastník myčky naštěstí nemusí ničeho obávat, protože on nemá s incidentem nic společného. 

Nenechávejte svůj vůz v automatické myčce bez dozoru

Když řidič myje svůj vůz, většinou je to on, kdo musí kontrolovat celý proces. Automatické myčky, jak můžete vyvodit z názvu, totiž fungují na mechanickém postupu, který řídí automatický systém. Ačkoliv celé čištění trvá pouze několik minut, někteří lidé mají během této doby tendenci nechat auto bez dozoru a jít si někam sednout na šálek horké kávy.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Zavazadlový prostor vozidla se během mytí otevřel. Jednalo se o velkou nepříjemnost, ale automatická myčka za to opravdu nemohla. Byl to totiž řidič, kdo z nedalekého místa nechtěně zmáčkl tuto funkci na dálkovém ovladači, aniž by své auto během mytí alespoň mrknutím oka párkrát zkontroloval. Stroj pověřený čištěním vozu tak následně vylomil zadní dveře směrem dozadu a pokračoval dál v mytí. Voda smíchaná se saponáty se tak dostala na místa, kde nikdy neměla být. 

Raději buďte během mytí poblíž

Muž, který se posléze vracel ke svému autu, musel zažít nemalý šok. Sdílené video mu však ukázalo, že chyba je pouze na jeho straně. Jediné, co ho může trápit, je jak a kde otevřel zadní dveře. Odpověď však pravděpodobně nikdy nenajde, jelikož měl celou dobu své klíče s možností dálkového odemykání v kapse. Tato situace tak ukazuje, že je vhodné být při čištění vašeho auta vždy myčce nablízku a raději sledovat celý proces. Kdyby tohle pravidlo dodržoval, mohl by ihned zareagovat. 

Zdroj: AutoCar

Diskuze Vstoupit do diskuze
146 lidí právě čte
Autor článku

Jaroslav Novčák

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Nejmodernější obrněná vozidla Francie, VBMR Griffon, chrání i východní křídlo NATO. Specialitou je, že jsou ze 70 % z civilních dílů
Události247.cz
Události247.cz
K poražení Ruska bude zapotřebí daleko víc věcí, než si myslíme, tvrdí expert
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Česká firma MISURA přichází s novými produkty
adbz.cz
adbz.cz
Čištění žaluzií zabere jen pár minut díky pomocníkovi z houbiček. Jeho výroba je snadná