Autoservis BMW v Praze

i Zdroj fotografie: Pixabay
                   

Pokud hledáte kvalitní autoservis pro své BMW, je potřeba vyhledat takový, který se vyloženě na opravu této značky aut specializuje a vy budete mít jistotu, že se dostane do rukou profesionálů. V Autoservisu Autoplus Praha mají již 25 leté zkušenosti a za přiměřenou cenu se vám o vaši čtyřkolé mazlíčky postarají odborní technici, kteří vždy spolupracují jako celistvý tým a kromě běžných servisních a údržbářských potřeb si poradí i s velmi náročnými opravami.

Proč vsadit na Autoplus Praha? 

Autoservis Autoplus Praha poskytuje zákazníkům jak servis pozáruční, tak i záruční. U záručního servisu používají pouze originální náhradní díly a přesné předepsané postupy od výrobce, proto se nikdy nemusíte obávat ztráty záruční doby garantované výrobcem. Navíc vždy z autoservisu odcházíte s dvouletou zárukou, kterou si pojistíte jakékoliv budoucí nejasnosti. Mimo to autoservis vlastní originální diagnostiku BMW a kromě originálních a většinou drahých dílů nabízí i zcela kvalitní alternativní náhradní díly.

Jaké služby autoservis Autoplus Praha nabízí?

U autoservisu Autoplus Praha naleznete služby počínající pravidelnou servisní prohlídkou, přes výměnu oleje, výměnu autoskel až po opravu motoru, brzd, tlumičů či podvozku. Domluvit si také můžete například uskladnění pneu, pokud pro to sami doma nemáte dostatek prostoru. Autoservis je otevřený dlouhodobým spolupracím se zákazníkem a ne pouze jednorázovým opravám. Při další návštěvě už totiž bude technik vaše auto znát a samotná oprava může být uskutečněna za ještě kratší dobu, než během návštěvy předchozí a sami budete překvapeni s jakým přátelským přístupem se v autoservisu setkáte. Objednat se a rezervovat si svůj termín můžete skrze online formulář.

Diskuze Vstoupit do diskuze
92 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články