Batmanova garáž je na prodej. Za více než miliardu

                   

Patříte-li mezi fanoušky komiksových superhrdinů, zbystřete. V koronavirem sužovaných Spojených státech sice ceny nemovitostí klesají, tahle si ale cenovku podle všeho udrží.

Za 62 milionů dolarů, tedy bezmála 1,4 miliardy korun, jde do dražby unikátní dům v Los Angeles v Kalifornii. Ten, kromě mnoha jiných zajímavostí, ukrývá garáž inspirovanou Batmanovskou sérií, vlastní závodní simulátor a v neposlední řadě také miniaturní závodní dráhu.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Freepik.com

Kousek od Hollywoodu

Podobné nemovitosti se pochopitelně musí nacházet, jen co by kamenem dohodil od Hollywoodu. Je také vybaven ve stylu hlavního města světové kinematografie a klidně by v něm mohla bydlet některá z největších hvězd stříbrného plátna. Třeba Robert Pattinson, který netopýřího muže hraje v posledních filmech této komiksové série.

Naprostá dokonalost

Pokud už byste se rozhodli do této unikátní nemovitosti investovat, vězte, že koupíte luxusní skvost. V domě je pět ložnic a hned osm koupelen, soukromá posilovna, hned tři terasy na různých podlažích a velký bazén s výhledem na panorama města andělů – Los Angeles. Automobilové fanoušky ovšem více než elegantní pohodlí a dokonalý design domu potěší garáž.

iZDROJ FOTOGRAFIE: Freepik.com

Soukromá Batmanova jeskyně

Hlavní atrakcí domu, která má pochopitelně lví podíl na mnohamilionové cenovce, je speciální garáž ve stylu Batmanovy jeskyně z nedávného kasovního trháku Temný rytíř. Zaparkujete do ní patnáct aut. A asi nepřekvapí, že současný majitel zde ukrývá hned několik skvostů, které jsou vidět na fotografiích přiložených k inzerátu.

Na první pohled zaujme třeba ocelově šedé Ferrari 458 Spider nebo Porsche 911 Carrera stejné barvy. Kromě supersportů ovšem garáž využívají také limuzíny, třeba Rolls-Royce Phantom. Jen legendární Batmobil v garáži chybí, tedy alespoň zatím, přestože prostor tu pro něj je. Možná jej zde zaparkuje nový majitel nemovitosti.

Diskuze Vstoupit do diskuze
117 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články