Blonďatá YoutuBerka poškodila barvou Rolls-Royce za 9 milionů

                   

Australská influencerka Alexandra Hirschi, známá také pod přezdívkou Supercar Blondie, je velká fanynka drahých a krásných aut. Na rozdíl od běžných smrtelníků si je může dovolit, a tak si po Lamborghini nedávno pořídila také Rolls-Royce Wraith Black Badge, který běžně stojí zhruba 9 milionů korun. Na obě auta si vydělala svou tvorbou na sociálních sítích, kde se může pochlubit silnou fanouškovskou základnou:

  • 18 milionů fanoušků na Facebooku, kde byla navíc její stránka v roce 2018 oceněna jako nejrychleji rostoucí v kategorii auto-moto
  • 6 milionů sledujících na Instagramu
  • 4 milionu sledujících na YouTube
iZDROJ FOTOGRAFIE: Pixabay.com

Vlastnoručně vyzdobené auto

Hirschi ovšem nestačilo pořídit si výjimečný vůz slavné značky, rozhodla si jej také vlastnoručně vyzdobit. O čemž pochopitelně natočila video na svůj youtubový kanál. Černobílý Rolls-Royce tak dostal na střechu podivnou zelenkavou kresbu, která ze všeho nejvíc připomíná kropenaté vejce. Ani sama Hirschi nebyla se svým výtvorem spokojena.

Jednoduchý princip

Youtuberka využila jednoduchý princip, který možná znáte ze svých školních let. Jde o malování pomocí kyvadla, na které je zavěšena nádoba, z níž pomalu vytéká barva. Ta díky zpomalujícímu se pohybu kyvadla vytváří symetrické zmenšující se obrazce. Pokud s touhle technikou trochu umíte, výsledek může být velmi zajímavý. Pokud jde o váš první pokus, váš výtvor bude pravděpodobně připomínat nepříliš povedenou kresbu, kterou na střeše svého Rolls-Royce vytvořila také Hirschi.

Překvapení ve druhém videu

Ve skutečnosti ovšem Hirschi použila snadno omyvatelnou barvu, kterou nechala hned v dalším videu ze svého auta odstranit. Její Rolls-Royce sice bude na zakázku vyzdoben, dostane ale originální design od profesionálního grafika. Do výsledného vzhledu auta ovšem promluví také fanoušci, kteří mohou v komentářích pod videem youtuberce pomoci vybrat finální verzi polepů.

Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články