Rus si zapálil při tankování. Když stojan chytl, nasedl do auta v plamenech a odjel, ale kamera ho natočila

Že některé národy mají k hraní si s ohněm obecně blíže, než jiné, je obecně známo. Tento bystrý Rus se zapalovačem na benzince ukazuje, proč tomu tak je.

i Zdroj fotografie: Depositphotos
                   

Určitě znáte ten pocit, kdy jste si takřka jisti, že podobně hloupý a idiotský nápad zkrátka provést nelze. Že tak omezený zkrátka nikdo ani být nemůže. A určitě také znáte ten pocit, když zjistíte, že může. Dokonce přímo pod kamerou. A ani k tomu dotyčný moc nepotřeboval. Tedy, krom opravdu hodně vybydlené „mozkovny“ a absence jakéhokoli rozumného přemýšlení. Obojího bylo u tohoto ruského mužika vrchovatě, výsledek podle toho vypadá. Tak se na to pojďte podívat.

Když tankuji benzín, neškrtám zapalovačem

Protože pokud někoho napadne hrát si se zapalovačem přesně v okamžiku, kdy mu proudí litry benzínu do nádrže auta, o které se opírá – na to je potřeba opravdu „ruské myšlení“. To už té vodky musel vypít opravdu hodně, a v hlavě už toho moc nezůstalo. Možná tak ta vodka. A protože už pravděpodobně znáte finále celé této ohnivé show, může si dotyčný tvůrce ohnivých show ještě v zásadě pogratulovat, že to dopadlo asi nejlépe, jak to dopadnout mohlo.

iZdroj fotografie: Depositphotos

Na všech čerpacích stanicích jsou vždy velké cedule a nápisy na každém rohu, že jakákoli manipulace s otevřeným ohněm je přísně zakázána. Dá se očekávat, že autoři těchto zákaz dobře věděli, proč tyto zákazy vydávají. Jak sám zjistil náš ohnivý mužík, benzínové výpary umí chytnout opravdu hodně rychle a oheň se stejnou rychlostí rozšíří na okolní předměty. V tomto případě auto a stojan s pohonnými hmotami. Naštěstí ne přímo na našeho pyromana.

Závěr vcelku očekávatelný

A i když to vypadalo hrůzostrašně, je z celého patrné, že ochrana podzemních nádrží před průnikem ohně je opravdu důkladná. Nikdo by asi nechtěl zažít inferno, které by se rozpoutalo poté, co by se vzňaly zásobníky paliv pod zemí. Ke cti našeho testovacího jezdce v oblasti hořlavých výparů slouží alespoň to, že se za chvíli na místo činu vrátil a za použití hasícího přístroje oheň uhasil. Konec dobrý, všechno dobré. A příště: žádný zapalovač u tankování, ani v Rusku!

Napadlo by vás škrtnout zapalovačem na benzince?

Zdroj: Pro Ukraine
Diskuze Vstoupit do diskuze
116 lidí právě čte
Autor článku

Michal Sztolár

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Video: Téměř světový rekord ukrajinského odstřelovače. Svůj cíl zasáhl na 2,7 kilometru, jde o skoro nemožný úspěch
Události247.cz
Události247.cz
EU se chystá na odvetný úder proti Putinovi. Konec šéfa Kremlu je blíž, než by se mohlo zdát
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Na lodičce na řece se projíždí žena s mužem. Z krajiny je ale sleduje několik tváří, všimnou si jen ti nejlepší
adbz.cz
adbz.cz
Ukázal trik, jak udělat boty voděodolnými. V dešti ani sněhu se nemusí bát, že by do nich zateklo, a navíc jsou stále čisté