Chcete mít svůj vůz uprostřed bytu? V Praze žádný problém!

                   

Bývalá továrna se přemění v exklusivní bydlení

Bývalá modřanská továrna na letecké přístroje nabídne zájemcům luxusní bydlení, nabízející například exklusivní prostorné mezonetové byty, které můžete užívat spolu se svým milovaným automobilem. Byty vzniknou ve vysokopodlažním objektu Microna založené v roce 1925, sloužící původně pro vývoj a výrobu leteckých přístrojů.

Přestavba na luxusní byty by měla být podle informací zhotovena do konce příštího roku, kde vznikne jedenáctipodlažní bytový komplex se 140 byty. Největší byty budou o velikosti až 800 m2 a nejmenší o velikosti garsonky. Největší byty – bez vybavení, přesáhnou cenou hranici více jak padesát milionů korun.

Projekt je především určen pro majitele luxusních vozů

Vlastníte nějaký ten sběratelský kousek nebo super luxusní vůz? Chcete se na svého plechového miláčka dívat z pohodlí obýváku či jídelny? Pak právě pro vás je toto bydlení to pravé! Projekt láká především majitele luxusních vozů, kteří jej chtějí mít na očích ve dne i v noci. V luxusních bytech je zahrnuté místo, popřípadě místnost s prosklenými stěnami, pro váš automobil, na který dopadá světlo z reflektorů rozmístěných tak, aby vynikl každý záhyb karoserie. Vůz se tak stane dominantou a zároveň neobvyklým interiérovým doplňkem. Jednotlivé byty se dají upravit dle individuálních požadavků majitele, proto i dispozice pro umístění vozu je zcela na vás.

Byty disponují až čtyři a půl metru vysokými, vysokozátěžovými stropy, uzpůsobenými tak, aby unesly tíhu jak osobního vozu, tak například domácího bazénu, vířivky a podobně.

Budova je v posledních dvaceti letech používána ke komerčním účelům a vlastní ji Pražská správa nemovitostí. Projekt pro luxusní bydlení, umožňující mít v bytě vlastní vůz, se nabývá Vanguard Prague. Pro přepravu vozů do jednotlivých bytů, bude sloužit centrální nákladní výtah.

Diskuze Vstoupit do diskuze
109 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Spolupráce Ruska a Íránu je rozsáhlejší, než se může zdát: těží z ní obě země, islámská republika hlavně ucítila možnost značné modernizace
Události247.cz
Události247.cz
Nechutná praxe: Některé obchody prodávaly zákazníkům jídlo prošlé až dva roky
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Buddhističtí mniši mumifikovali svá těla zaživa. Znamenalo to nejméně 2 000 dní dobrovolného utrpení
adbz.cz
adbz.cz
Odolná střecha je komplexní práce. Na co nesmíte zapomenout?