Chcete nový automobil? Vyzkoušejte nákup v aukci!

I když je nákup automobilu bezpochyby velkou záležitostí, může být opravdu stresující.

i Zdroj fotografie: Škoda Auto
                   

Jak to funguje?

Mnoho prodejců automobilů totiž není férová, prodává automobily, jejichž skutečný stav neodpovídá uvedenému stavu, nebo má skryté vady. Navíc bývá cena mnohdy velmi přemrštěná. Řešením pro Vás může být nákup automobilu v aukci, kdy přesně víte, o jaký automobil se jedná a můžete si sami určit, jakou částku jste za něj ochotni zaplatit.

Cesta k automobilu je přitom velmi jednoduchá a je nutno splnit pouze několik kroků

  1. Registrace: Prvním krokem, který musíte udělat je zaregistrovat se na některém z aukčních portálů. Registrace je přitom většinou velmi jednoduchá a vše co potřebujete je přezdívka a heslo
  2. Výběr vozu: Hlavní částí nákupu každého vozu v aukci je výběr pro Vás vhodného typu a značky. Zobrazí se Vám právě dražené automobily, přičemž můžete použít filtr, tak aby se Vám zobrazily pouze Vámi preferovaná vozidla, například podle času začátku a konce aukce, vybírat však můžete také podle značky nebo konkrétního modelu automobilu.
  3. Popis a fotografie: Této sekci věnujte zvýšenou pozornost. Na stránkách aukčních portálů jsou uveřejněny detailní fotografie vozidla včetně popisu jednotlivých parametrů. Prostudujte každou položku zvlášť abyste si byli jistí, že automobil, který plánujete koupit bude adekvátně plnit svůj účel.
  4. Kalkulátor nákladů: Pamatujte na to, že uvedená cena vozidla není konečná. Je nutné k ní připočítat náklady na přepravu, případné clo, pojištění a další poplatky. Službu výpočtu konečné ceny by měla daná společnost nabízet.
  5. Kontrolujte svůj profil: Průběžně kontrolujte svůj profil, kde vidíte, kterých aukcí se účastníte. V případě, že chcete svou nabídku stáhnout, měla by to společnost v průběhu aukce umožnit.

I přesto, že chcete aukcí samozřejmě ušetřit, vždy si přečtěte recenze klientů, kteří již s firmou svůj obchod uskutečnily, abyste si byli jistí, že budete dražit na ověřené platformě.

Vyberte si firmu, která stojí za to!

Aukce aut je užitečná varianta nákupu automobilů, která Vám může ušetřit mnoho peněz. Aby byl Váš nákup bezpečný a vy jste si byli jistí že vše proběhne hladce, spolupracujte pouze s prověřenými poskytovateli této služby. Na trhu s aukcí automobilů je mnoho společností ale ne všechny nabízí stejnou kvalitu a péči. Dbejte proto na transparentnost celého obchodu a servis který daná společnost nabízí. Vyzkoušejte společnost Autoswiss, pro kterou je spokojenost zákazníka prioritou a budete u ní skutečně v dobrých rukou!

Diskuze Vstoupit do diskuze
134 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články