Chcete ušetřit životní prostředí i svou peněženku? Pohybujte se úsporně díky elektrokolu

Každý motorista si je v současné době vědom extrémních cen pohonných hmot a přeplněnosti silnic ve městech.

i Zdroj fotografie: Bluetouch
                   

Z toho důvodu se více než kdy dříve vyplatí vsadit na alternativní způsoby dopravy, pokud to vaše situace umožňuje. Jaké řešení vám bude nejvíce sedět?

Nejen účelnost, ale i styl

V posledních letech se do popředí zájmu dostávají elektrokola, přičemž se není vůbec čemu divit. Jedná se o levný, extrémně pohyblivý, nenáročný a elegantní dopravní prostředek pro pohyb nejen ve městě. Z toho důvodu se elektrokolo stalo oblíbeným bodem zájmu mnoha firem, takže je opravdu z čeho vybírat.

Jednou z nejzajímavějších značek jsou bezesporu výrobky od dodavatele RUFF CYCLES. Každý e-bike této společnosti je ručně vyráběný v Německu a chlubí se součástkami od výrobce Bosch. V čem jsou tato kola výjimečná oproti běžné konkurenci?

Několik produktových řad

Vybírat si lze rovnou ze tří odlišných řad RUFF CYCLES, přičemž se jedná o varianty THE RUFFIAN, BIGGIE a LIL’BUDDY. Každá možnost vsází na jedinečný styl, takže si vyberou vážně všichni. Například první zmíněná volba je designována do výrazného motorkářského vintage vzevření, zatímco BIGGIE spoléhá spíše na decentní městský vzhled. Nesmíme opomenout ani poslední řadu, která vzdává hold klasickým BMX kolům ze sedmdesátých let.

V současnosti můžete tyto elegantní mašiny prohlédnout a zakoupit na stránkách jejich výhradního dodavatele pro Českou republiku pod odkazem bluetouch.cz. Ihned po otevření seznamu výrobků se přesvědčíte na vlastní oči o tom, že daná značka opravdu výrazně vybočuje z řady a nemá ve své kategorii konkurenci. Sháníte-li tedy špičkově sestavené, spolehlivé a stylové elektrokolo, určitě se zaměřte na tohoto výrobce. Nebudete litovat.

Diskuze Vstoupit do diskuze
115 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Bez Západu by Rusko bylo bez moderních zbraní, samo je totiž vyrobit neumí. Užívá techniku Francie, Německa i dalších zemí
Události247.cz
Události247.cz
Taxík levnější než jízda autobusem: Důchodci nemají ani ponětí, že jim stát poskytne dopravu kamkoliv za pár korun
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Nejděsivější místo na planetě: Přístup sem má jen pár lidí, běžný člověk by téměř s jistotou zemřel
adbz.cz
adbz.cz
Psi, které je téměř nemožné vychovat: Některá plemena pro poslušnost nemají předpoklady, mnoho lidí to před koupí neví