Chcete vidět pohromadě téměř 30 superaut? Vyrazte do Polska na Ferrari Corsa Baltica

                   

Líbí se vám superauta, ale jediná možnost kde je vidět jsou různé výstavy? Aktuálně tomu může být jinak. Stačí se jenom zajet podívat do sousedního Polska. Zde každý rok probíhá unikátní Ferrari Corsa Baltica. O co se jedná? Je to výlet fanoušků a hlavně majitelů superaut. Zpestření dne nejenom pro ně, ale i pro vás jako fanoušky.

Téměř 30 supersportů značky Ferrari

Ferrari Corsa Baltica se koná i letos. A tento zajímavý výlet právě odstartoval. Během něho konvoj téměř 30 supersportů značky Ferrari projede celou zemi. Během této vyjížďky je naplánována i řada zastávek. Nejenom proto, aby si účastníci výletu odpočinuli, ale samozřejmě i proto, aby umožnili fanouškům, aby se mohli pokochat unikátními vozy. Letos se jede už po sedmé a je vidět, jak zájem o tuto akci z řad fanoušků rok od roku stoupá.

Nejenom výlet, ale i závod

Letošní ročník bude zajímavý také v tom, že budou jednotliví účastníci také závodit. Nepůjde však o rychlost, porušování předpisů a ohrožování ostatních – jak je zvykem u řady jiných soutěží. Tito majitelé vozidel Ferrari ukazují, že nejsou žádní piráti silnic. jejich závod je postaven na tom, že musí konkrétní trať, tedy úsek z jednoho města do druhého zvládnout po vytyčené čase v určitém čase, který stanovil pořadatel soutěže. Kdo se mu nejvíce přiblíží, ten vyhrává. Atraktivní jak pro posádky, tak i pro diváky.

Na jaké vozy se můžete těšit?

Je jasné, že z celkem 28 osmi vozů vás určitě zaujme každý. Jsou tu ale i takové, u kterých budete chtít čas trávit přece jenom trochu více. Příkladem jsou třeba modely Ferrari 488 GTB, nebo Ferrari 458 Italia. Dále nezapomínejme také na Ferrari 430 Scuderia, Ferrari 599 GTB Fiorano nebo Ferrari 488 Pista. Kromě krásného designu jistě zaujmou také zvuky jednotlivých vozů. A kdy a kde je můžete vidět? Pokud to stihnete ještě dnes, mají plánovanou zastávku v 15,00 v Morągu. Pokud plánujete sobotní výlet, buďte v 16.00 před hotelem Sheraton v Sopotech.

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články