Osamělé ženě se pokusil ukrást auto na bezkontaktní myčce. Ta mu vapkou dala co proto, kamera ji natočila

Pokusit se cokoli ukrást dámě nesvědčí zrovna o dobrém „zlodějském vychování“. A když je to navíc ještě v myčce aut, svědčí to jen o hlouposti zlodějů. Tohle video si nenechte ujít

i Zdroj fotografie: S vědomím ASZ
                   

Chtít okrást dámu je vždy zavrženíhodný čin, něco, k čemu se sníží jen ti největší zoufalci „zlodějského řemesla“. Každý slušně vychovaný a řádný zloděj dodržuje nepsané zákony podsvětí, kde jsou ženy a děti vyloučeny ze všech násilných a jinak je ohrožujících situací. Jsou to jednou dárkyně života, a i protřelí mafiáni a gangsteři toto respektují. I oni mají přece svoje milenky, manželky, dcery a především matky, díky nimž jsou vůbec na světě. V tomto videu se to zločinci rozhodli ignorovat, a výsledek asi překvapil nejen je, ale překvapí i vás.

Zloději aut v místě zcela nečekaném

Jak z videa vidíme, dáma zpočátku bez problémů myla svoje zelené Audi A3. Pochopitelně, s „vapkou“ v ruce myslíte na cokoli jiného, než na to, že by vám někdo zkusil ukrást auto, které právě umýváte. Přiznám se, že i pro mne bylo překvapením, kde všude jsou zloději schopni si na vás „počíhat“. Mladík se však zjevil poměrně nečekaně a zcela samozřejmě směřoval za volant umývaného vozu. Reakce byla rychlá a dáma má od nás rozhodně palec nahoru za duchapřítomnost.

iZdroj fotografie: iStock

Protože přímý zásah vody z trysky, ještě k tomu do obličeje není nic, co by kdokoli chtěl dobrovolně vyzkoušet. Kdo jste si někdy zkusili dát ruku pod silnou „vapku“ potvrdíte mi, že je to cítit, a není to nic příjemného. Dostat stejný zásah přímo do očí musí být v tom okamžiku rozhodně něco, co vás spolehlivě zastaví. A ty oči budou ještě drahnou chvíli bolet, pokud to nakonec nebude na návštěvu očního lékaře. Nemůže být lepší důkaz o „bystrosti“ dotyčného zloděje, než že si na podobnou akci nevzal alespoň lyžařské brýle, nebo podobnou ochranu.

Navíc, jak je z videa patrné, dotyčný myslitel – zloděj měl na sobě tričko polské policie. Netušíme, nakolik šlo o repliku a nakolik o originál, stejně jako nakolik se nošení policejního trička považuje v Polsku za přestupek. Minimálně. Nicméně z policejní zprávy se uvádí, že na výtečníka čekal v přistaveném autě komplic, a policie – tentokrát již pravá – oba za několik minut dopadla. Troufnu si tvrdit, že muži zákona nebyli nadšeni z lupičů, co se „maskují“ jejich vlastním oblečením. Navíc byly v autě nalezeny i drogy. Jinými slovy, tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až…

Co byste udělali se zlodějem aut na myčce vy?

Zdroj: ASZ
Diskuze Vstoupit do diskuze
108 lidí právě čte
Autor článku

Michal Sztolár

Absolvent strojírenské technologie se již od mládí let zajímal o vše, co má čtyři a více kol. Na střední škole uspěl v celostátním kole SOČ s vlastním designem automobilu v systému CAD, od té doby se problematice aut věnuje na denní bázi. S dlouholetou praxí u jednoho z prodejců automobilů mu rukama prošlo nespočet různých typů automobilů, včetně několika opravdových unikátů. Specializuje se na automotive jako výrobní obor, marketing automobilů stejně jako na aktuální přechod k elektromobilitě.

Zobrazit další články