Čím jezdí hvězdný fotbalista Neymar? Jeho garáž vás překvapí!

                   

Co najdeme v Neymarově garáži? Kromě načančaných supersportů z produkce Audi, Porsche či Maserati si rád sedne za volant praktického SUV, z nichž jedno je celkem běžně k vidění i na našich parkovištích. Brazilec s fotbalovým talentem od Boha přišel Paris Saint Germain na 198 milionů liber a jeho týdenní plat je údajně 775 000 tisíc svoje peníze v hojné míře investuje do rychlých kol. Mnohokrát byl zastižen za volantem některého auta ze své rozsáhlé sbírky.

Ferrari 458 Italia

Prvním supersportem, se kterým se Neymar začal objevovat ještě během své barcelonské štace, je Ferrari 458 Italia, které stojí asi 160 000. Rychlý hráč s obrovskou cenovkou skvěle ladí s rychlým autem s obrovskou cenovkou. Stejné auto vlastní take Mesut Ozil, Louis Saha nebo Mario Balotelli.

Maserati MC12

Neymara jsme mohli vidět, jak se veze take v Maserati MC12, kterých bylo vyrobeno pouze 50 kusů. V roce 2004 jich přišlo na svět 25 a stejný počet o rok později. Je to tedy skutečně sběratelský kousek. Pokud ho chcete ve své garáži take, připravte si 415,000 liber.

Neymar miluje Audi

Asi to má něco do činění s tím, že automobilka se čtyřmi kruhy ve znaku patří ke hlavním sponzorům FC Barcelona, Neymarova bývalého klubu. Na tréninky se totiž Neymar ve Španělsku vozil v Audi RS7, jehož cena začíná na 3 065 900 korun. Ovšem pokud vezmete v úvahu, že Neymarův osmiválcový vůz má pravděpodobně veškeré prvky příplatkové výbavy, asi to bude mnohem víc.

Pro sportovnější vyjížďky si Neymar vyžádal od německého výrobce také Audi R8 Spyder, které stojí asi 120 000 liber.

Třetím autem z německého Ingolstadtu je pak praktičtější Audi Q7.

Neymar nemá v garáži jen supersporty

Nejlevnějším vozem v Neymarově garáži pak je poněkud oybčejný, ale praktický Volkswagen Touareg, který můžete pořídit už za přibližně 44 000 liber. Údajně ho má k dispozici především fotbalistova maminka, když přijede do Paříže na návštěvu.

A zase to Německo

Posledním kouskem, které si Neymar pořídil, je pak Porsche Panamera Turbo. Pětidveřový elegán zvládne roli rodinného auta, ale z nuly na stovku to vytáhne za 3,8 sekundy.

Diskuze Vstoupit do diskuze
120 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články