Co o vás a vaší osobnosti říká barva vašeho vozu - AutoŽivě

Co o vás a vaší osobnosti říká barva vašeho vozu

Napadlo vás někdy, proč se lidé tak dlouho rozhodují o barvě svého budoucího vozu, ať už při přebarvení nebo nákupu?
i Zdroj fotografie: Pixabay

Přestože je pro mnohé auto pořád jen způsobem přepravy z místa na místo, může určitým způsobem odrážet osobnost svého majitele a jeho postoj ke společnosti, případně to, jak se zachová v určitých situacích. Právě kvůli této typologii si lidé obvykle vybírají konkrétní barvy. A následující shrnutí vám dovolí do této problematiky nahlédnout. A kdoví, možná osvětlí některé věcí nebo situace, nad kterými jste roky dumali.




I podle pouhé barvy se dá hodně určit

Lidé si často myslí, že osoba s atraktivní barvou auta se vždycky tak nějak předvádí, zatímco někdo s černým vozem vidí věci jednodušeji. Ovšem tohle je opravdu jen zdání a ve volbě barev se toho může skrývat mnohem více. Například modrá barva je celosvětově jednou z nejrozšířenějších a to společně s černou a bílou. Modrá je milá, otevřená a její majitelé bývají optimisté, přímí a soucitní s nějakou životní moudrostí a jasným postojem.

iZdroj fotografie: Pixabay

Červená patří bezpochyby k energickým řidičům, kteří jsou zábavní, impulsivní a společenští, stejně jako jejich vozy, které na sebe přitáhnou obvykle pozornost. Mají velké sny a ambice a jsou velmi sebejistí. Zelená barva ukazuje jasné směrování a sebejistotu. Je vám jedno, co si o vás kdo myslí, jste odhodlaní a víte, co chcete. Zelená je navíc znakem přírody, jste trpěliví a jemní a silnice by uvítaly víc takových, jako jste vy.

Žlutá, hnědá a ty další

Žlutá a zlatá jsou šťastné barvy, a pokud je zvolíte i ve formě vozu, jste moudrý člověk se představivostí. Také máte obchodní mysl a výborný smysl pro humor, nejspíš míříte k velkým věcem. Na druhé straně je v tom stopa dětinskosti a lásky k okázalým a jasným barvám. Hnědé vozy jsou spojené se zemí a tahle barva není moc běžná. Její majitelé jsou upřímní a to kolikrát až moc. Nepotřebují se předvádět, chtějí stabilní a spolehlivý vůz pro jeho funkci, ne jako odznak.

iZdroj fotografie: Pixabay

Ano, víme, že jste čekali na černou a nemůžeme v tomto ohledu zklamat. Černá je klasická barva luxusu – vázanka, oblek a večeře v královské restauraci. Znamená také sílu a dává najevo vnitřní sílu řidiče. Ten je silný, nezávislý a má kolem sebe závoj tajemství. Pokud vystoupí řidička, je nápadná a důstojná, zároveň elegantní a hledá hloubku. Společné mají oba to, že mají vždy kontrolu nad svým životem, stejně jako nad směrem další cesty, jakmile strčí klíčky do zapalování.

95 lidí právě čte
Zobrazit další články
Co si myslíte o článku?
4/5 (79%) 272 hlasů
Nahlásit chybu
ArmádníZpravodaj.cz
Bývalý ruský kapitán ukradl lodní šrouby svého torpédoborce
Události247.cz
Za návštěvu hospody zaplatíte až 6 000 Kč měsíčně. „Popíjet“ budou moci pouze testovaní, jenže antigenní test nestačí
VědaŽivě.cz
Prodloužit životnost baterie telefonu není složité. Rozhodující je způsob nabíjení
adbz.cz
Neobvyklé zalévání orchidejí zajistí, aby vždy krásně kvetly a měly násobně více pupenů