Co se stane, když naplníte pneumatiky betonem? Tohle video vám to ukáže!

                   

Nerozbitná pneumatika snadno a rychle

Představujeme vám další povedené video, ve kterém se pro naše pravidelné čtenáře už známý Youtuber, opět pustí do nějaké té nevšední opravy na svém voze. Tentokrát se zaměřil na pneumatiky rozbité natolik, že se je už s největší pravděpodobností nepodaří opravit ani v pneuservisu. Povede se mu to, a jak budou pneumatiky fungovat při jízdě?

Co budete potřebovat při „opravě“ pneumatiky

Nevšední oprava pneumatiky je zase skvělým nápadem, jak se poprat s dlouhou chvílí. Opět upozorňujeme, jako u všech videí, ve kterých se objevují podobné návody, abyste při jejich realizacích rozhodně nevyjížděli na silnice!

Pro opravu pneumatiky budete nutně potřebovat dostatek prostoru pro práci i testovací jízdu, sprej, rukavice, tyč s tkaninou na konci, zapalovač, ostrý nůž, betonovou směs, vodu a automobil, který už k provozu na pozemních komunikacích příliš neposlouží.

Než se pustíte do opravy pneumatiky, je nutné, sundat jí z ráfku. Sprejem nastříkejte pneumatiku u ráfku a tkaninu na tyči. Tkaninu na tyči zapalte a přiložte hořící stranou k místu, ošetřeného sprejem na pneumatice. Při manipulaci s ohněm dejte maximální pozornosti! Až se pneumatika „sundá“ z ráfku, můžete se pustit do samotné opravy. Do vyříznuté díry nalijte pomalu předem rozmíchaný beton až po okraj a nechte důkladně zaschnout.

Pozor na váhu!

Až budete pneumatiky nasazovat na vůz, dejte pozor na jejich vysokou váhu! Ideálně přiberte do týmu ještě jednoho pracanta, který pomůže s přidržením, šroubováním i jinou asistencí. A pak už můžete vyzkoušet jízdní vlastnosti opravených pneumatik!

Diskuze Vstoupit do diskuze
60 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články