Cristiano Ronaldo má nové auto. Jeho výkon je 900 koní

                   

Cristiano Ronaldo není jenom talentovaným fotbalistou, ale je také milovníkem aut. Stačí nahlédnout do jeho garáže, do jeho soukromé sbírky, kde se nacházejí skutečné automobilové skvosty. Příkladem mohou být značky, jako je Rolls-Royce, McLaren, Bentley, nebo Ferrari a Bugatti. A nyní se mezi tuto plejádu unikátních automobilů přidá ještě jeden, který si známý a dobrý fotbalista pořídil. I když vlastně ne úplně sám. Auto totiž dostal.

Unikátní Brabus G V12 900

Tím vozem, který se nyní ocitne jako další ve fotbalistově soukromé sbírce, je unikátní a také vzácný Brabus G V12 900. Jde o jedinečný vůz, jehož klasická verze debutovala v roce 2019 v autosalonu ve Frankfurtu. Ten co nyní vlastní Ronaldo je však upraven a vyladěn tak, že to že to z něho dělá skutečně unikátní a výjimečný skvost. Nejde navíc o běžnou sériovou výrobu, ale o unikátní omezenou edici, které bylo vyrobeno jenom 10 kusů. A jeden teď vlastní právě Cristiano Ronaldo.

Pokud se podíváme na pár detailů, kterým se jeho Brabus G V12 900 může chlubit, tak nelze opomenout motoru Mercedes o objemu 6,3 litrů, který nabídne zmíněných 900 koní. Díky nim je možné s vozem zrychlit z nuly na stovku za 3,8 sekund. A maximální rychlost? Ta je 280 kilometrů za hodinu. Pokud se vám to nezdá jako nějaká dechberoucí hodnota, připomeňme, že tento Brabus není žádným sportovním autem, ale je pořádně velký a těžký. V tu chvíli tyto hodnoty začínají být ještě unikátnější.

Dostal ho od partnerky

Fotbalista Cristiano Ronaldo si však toto unikátní auto nekoupil sám, ale dostal ho. A to od své partnerky, která mu tím udělala neskutečnou radost. Je vidět, že dobře ví co má rád a když si nechá poradit od někoho zkušenějšího, dokáže vybrat zaručeně to nejlepší, co je aktuálně k mání a co udělá dojem. A vzhledem k omezenému počtu kusů se auto může stát i zajímavou investicí do budoucna, kdy může stoupat na své ceně s každým rokem.

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
Rumunsko zoufale potřebuje modernizovat tankové vojsko: zájem by mohlo mít o starší Západní stroje, zvládly by i mnohatisícovou armádu
Události247.cz
Události247.cz
Teorie o tom, že Putin není Putin, nabírá na síle. Video o dvojnících se šíří Ruskem
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Japonští inženýři vypustí do Tichého oceánu radioaktivní vodu. Z Fukušimy jí vyteče 1,3 milionu tun
adbz.cz
adbz.cz
Slavnostní křišťálové nádobí po babičce do myčky nesmí. Lesk mu navrátí obyčejný ocet a citronová šťáva