Diskuze - Provoz motorky vyjde na třetinu toho co auto. Extrémní úspora láká řidiče, bez oprávnění A1 nebo A2 ale mají smůlu

Diskuze: Provoz motorky vyjde na třetinu toho co auto. Extrémní úspora láká řidiče, bez oprávnění A1 nebo A2 ale mají smůlu

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
0/5 (0%) 0 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články