- Domů
- Elektromobily
- Vyšla aplikace, přes kterou se dá nahlásit špatně zaparkované auto a dostat 216 Kč jako podíl z udělené pokuty
- Diskuze
Diskuze: Vyšla aplikace, přes kterou se dá nahlásit špatně zaparkované auto a dostat 216 Kč jako podíl z udělené pokuty
23. června 2026