Diskuze - Jak je to s jízdou odstavným pruhem? Zákon ji povoluje pro nouzové stání, objíždění překážky nebo na pokyn policie

Diskuze: Jak je to s jízdou odstavným pruhem? Zákon ji povoluje pro nouzové stání, objíždění překážky nebo na pokyn policie

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
0/5 (0%) 1 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články