Diskuze - Rekordní městská spotřeba a jistota automatu. Toyota poslala na trh auto, které žere jen 2,73 litru na sto kilometrů

Diskuze: Rekordní městská spotřeba a jistota automatu. Toyota poslala na trh auto, které žere jen 2,73 litru na sto kilometrů

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
0/5 (0%) 0 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články