Diskuze - Uhýbat sanitce přes plnou čáru je instinkt. Zákon to ale v některých případech zakazuje a hrozí pokuta 4 800 Kč

Diskuze: Uhýbat sanitce přes plnou čáru je instinkt. Zákon to ale v některých případech zakazuje a hrozí pokuta 4 800 Kč

Zpět do článku
Co si myslíte o článku?
0/5 (0%) 0 hlasů
Nahlásit chybu
Zobrazit další články