Drobná nehoda s ohromnou škodou, aneb Když se srazí Rolls-Royce a Lamborghini

                   

Drobná nehoda, takzvaný ťukanec, není nikdy nic hrozného. Obvykle se jedná o nehodu bez zranění, kterou většinou odnesou jenom plechy a plasty. A ani škoda není v takovém případě nijak vysoká. Tedy pokud není účastníkem nehody nějaké výjimečné, drahé auto. To může vyčíslená škoda směřovat do astronomických výšin. A co teprve, pokud se takhle potkají dva výjimečné vozy. Ano, přesně toto se stalo jednoho rána v Anglii.

iZDROJ FOTOGRAFIE: iStock.com

Dva naprosto výjimečné vozy

Jednoho rána měli lidé nedaleko Birminghamu, v obci Walsall možnost vidět něco, co už nikdy neuvidí. Vidět na silnici dva za sebou jedoucí luxusní vozy, to není zase až tak výjimečná věc. Ale že tyto vozy nabourají, to už je skutečný unikát. A tak zatímco místní měli jednoho rána zajímavou atrakci, řidiči měli plnou hlavu starostí. Ostatně kdo by neměl, když danými nabouranými vozy byl Rolls-Royce Ghost a Lamborghini Urus. Ani jedno z daných vozidel rozhodně nepatří mezi nijak levné kousky.

iZDROJ FOTOGRAFIE: iStock.com

Drobná nehoda s vysokou škodou

Stát se to jakýmkoliv dvěma běžným vozům, bude to jenom drobný ťukanec, kterých je všude mnoho. Když jde ale o Lamborghini Urus a Rolls-Royce Ghost, může i jakýkoliv drobný karambol vytvořit ohromnou škodu. Jak vzhledem k samotným kupním cenám aut, tak vzhledem k cenám náhradních dílů i tomu, kde dané díly jsou a kdo je dokáže použít a auto opravit.

iZDROJ FOTOGRAFIE: iStock.com

Netradiční dohra

Podle všeho to vypadá, že na vině je bílý Rolls-Royce Ghost. To následně potvrdila i policie, s klasickým nepřizpůsobením rychlosti a vzdálenosti aktuálním podmínkám. Nutno však dodat, že policie dorazila na místo až ve chvíli, kdy se zde nacházelo jenom Lamborghini Urus. Řidič vozu Rolls Royce ujel a podle některých svědků měl značně naspěch. Otázkou zůstává, jaký k tomu měl důvod a co skrýval. Podle některých to dokonce byla i snaha o pojistný podvod. Vše však má v rukou policie, která jistě zjistí, jaký byl pravý důvod. Zda to byla jenom nepozornost, či něco jiného.

Diskuze Vstoupit do diskuze
143 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články