Elektrická autíčka pro děti si zamilují i tatínkové: Skvělá zábava pro celou rodinu

Chcete svému dítěti věnovat pod vánoční stromek dárek, na který pak bude vzpomínat jako na ten nejlepší, jaký v životě dostal?

i Zdroj fotografie: BezvaZboží
                   

Přestože mají naše děti ještě mnohé před sebou, rozhodně takový dárek existuje. Věnujte dětem elektrické autíčko. Pokud jste již elektrické autíčko viděli, nejspíš nefascinovalo nejen vaše děti, ale i vás samotné. Elektrická autíčka jsou věrnými kopiemi skutečných značek a modelů. Děti touží po zmenšenině auta, které máte v domácnosti, ale nadchnou se i pro další vozítka. Pravděpodobně si mezi krásnými modely bude mít problém vybrat. Výběr je totiž obrovský.

iZdroj fotografie: BezvaZboží

Elektrická autíčka jsou nádherná. A pro děti od tří let, pro které jsou určena, i zcela bezpečná. Řízení máte jako rodič totiž pod palcem díky dálkovému ovládání s 2,4 GHz. Celkem lze autíčko nechat jet až třemi stupni rychlosti.

Žádné ořezávátko, ale plnokrevní čtyřkolka

Elektrický motor s pohonem 4×4, odpružená kola s odolného EVA polymeru, měkké polstrované sedačky, lakovaný povrch autíčka i vlastní klíč do zapalování, díky kterému může dítě autíčko skutečně nastartovat. Tohle je hračka, kterou nemůže dítě nemilovat. Vůbec nezáleží na tom, jestli ji věnujete klukovi nebo holčičce. Osloví každého.

iZdroj fotografie: BezvaZboží

Děti si mohou přepínat mezi jízdou dopředu a couváním. Osvětlení najdete na palubní desce, stejně tak, jako si lze zapnout a vypnout zadní i přední světlomety. Autíčka mají i ukazatel stavu baterie, takže se nestane, že se autíčko znenadání vybije. Součástí autíčka je 12V/7Ah nabíječka na 12 V/1000 mA. Zcela vybitou baterii dobijete na plnou kapacitu za 8 až 10 hodin. Doba provozu autíčka je 1 až 2 hodiny. Údržba elektrických autíček je jinak zcela nenáročná. A sestavování autíčka po doručení vás bude bavit. Určitě to zvládnete. Je k němu totiž podrobný a velice intuitivní návod.

Pro vánoční dárky na Bezvazbozi.cz

Věnujte letos snové dárky. Zapomeňte na drobné zbytečnosti, za které nakonec utratíte více než za pořádné dárky. Na Bezvazbozi.cz najdete top dárky pro každého v rodině. Pro mladšího kluka elektrické autíčko, pro staršího dětské kolo. Dceři pořiďte parádní trampolínu. Partner či partnerka ocení elektrickou koloběžku. Vánoce s těmito dárky budou skutečně nezapomenutelné.

Diskuze Vstoupit do diskuze
118 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články
ArmádníZpravodaj.cz
ArmádníZpravodaj.cz
„Zelenského mírový plán je jedinou cestou vpřed,“ tvrdí zarputile ukrajinský diplomat Ihor Žovkva
Události247.cz
Události247.cz
Ve velkochovu se mezi živými kuřaty povalovaly uhynulé kusy. Dan-Moravia Agrar dodávala i pro Vodňanské kuře
VědaŽivě.cz
VědaŽivě.cz
Průmyslová automatizace se rychle rozvíjí: tyto trendy bychom neměli ignorovat
adbz.cz
adbz.cz
Ze 2 bytů udělali 1: „Intimní“ a „denní“ zónu v pastelových barvách oddělují posuvné dveře přes celou stěnu