Firma REX slaví 20 let na českém trhu a rozdává GPS lokátory zdarma

                   

Instalace je naprosto jednoduchá. Spolehlivost je vysoká. Přesně tak by se dala charakterizovat vozidlová GPS sledovací jednotka REXlink Easy, za kterou stojí společnost REX. Uvedený výrobce slaví na českém trhu jubileum a při této úžasné příležitosti rozdává dva tisíce GPS lokátorů zdarma.

Co se týče montáže, zvládnete ji i sami, protože GPS lokátor se připojuje pouze na kontakty autobaterie, a tím se aktivuje. V aplikaci pak vidíte, kde přesně se sledovaný automobil nachází a pohybuje. Stejně tak vám GPS tracker poskytne historii poloh a knihu jízd, a to nejen v rámci České republiky, ale celé Evropské unie.

GPS lokátor je zárukou vyššího zabezpečení

Sledování vozového parku má celou řadu výhod. Zjistíte, jestli pracovníci využívají firemní vozidla pouze k pracovním účelům, a tím minimalizujete náklady na pohonné hmoty. Současně však GPS lokátor zvyšuje zabezpečení automobilů, protože prostřednictvím mobilní aplikace REX můžete neustále vidět, kde se nachází. Pokud nějaké vozidlo bude odcizeno, ihned zjistíte, jakým směrem se zloděj vydal.

Přes mobilní aplikaci REX aktivujete zajištění a odjištění vozu. Jakmile se začne automobil pohybovat, aplikace vás na to může upozornit. Jestliže chcete získat GPS tracker zdarma, stačí si předplatit službu Kompletní sledování na dvanáct měsíců, tedy po dobu jednoho roku.

REX je specialista na sledování i zabezpečení vozidel

Zaměření společnosti REX je opravdu široké, nezaměřuje se pouze na ochranu a zabezpečení vozidel, ale také nemovitostí či osob. Historie tohoto profesionála se píše od roku 1992, přičemž za dobu své existence realizoval už nespočetné množství projektů.

REX se pyšní mimo jiné tím, že má pod svými křídly několik patentů na inovativní řešení, které využívá u svých produktů. Dalším milníkem pro společnost byl rok 2003, kdy se stala certifikovaným partnerem firmy T-Mobile pro oblast lokalizace a střežení.

Diskuze Vstoupit do diskuze
61 lidí právě čte
Autor článku

Michal Šimunek

Zobrazit další články