Garáž bojovníka MMA a boxera Conora McGregora vás uchvátí

                   

Lamborghini Aventador

Aventador od slavné italské značky je součástí jeho garáže a Mc Greggor mu přezdívá „Mutant“ Z jeho vozového parku je to jednon ze tří Lamborghini, které vlastní, a prý plánuje rozšíření své sbírky exotických vozů o další.  Poté, co se proslavil, si tuto bestii pořídil za 260 000 dolarů (asi 5 564 000 Kč). Vysoká cenovka je ospravedlněná značkou Lamborghini a také tím, že toto auto jezdí rychlostí až 354 km/h. 6,2litrový motor V12 dostane auto z nuly na stovku za pouhé 2,9 sekundy.

Cadillac Escalade

Nejspíše právě toto auto odpovídá jeho osobnosti nejvíce. Toto SUV je stejně obrovské jako jeho ego, a je silný, ale má styl – stejně jako Conor McGregor, který miluje módní oblečení. Luxusní SUV sveze až 8 cestujících, a má jeden z nejlepších hudebních systémů. Ten se skládá z 16 reproduktorů s technologií Centerpoint, která cestujícím zprostředkuje mimořádně čistý zvuk.

Rolls Royce Ghost

Jedná se o jeden ze tří Rolls Royců, které vlastní, a je to nejznámější auto z jeho vozového parku. Může za to vzhled tohoto vozu. Právě tento Ghost byl totiž upraven na přání majitele – má zcela černý exteriér s polepem „Notorious“ (McGreggorova přezdívka) a Conorovým portrétem. Drahé auto mu darovala americká pobočka Rolls Royce Motors předtím, než vstoupil do UFC.

Rolls Royce Phantom Drophead Coupé

Značka Rolls Royce Conoru McGregorovi patrně vyhovuje. Phantom je kabriolet a stojí ohromujících 300 000 dolarů (6,5 milionu korun). Rolls Royce je známý svým luxusem a pohodlím, ale toto auto to umí vytáhnout až na 249 km/h, co je na Rolls Royce docela dost. Mc Greggor si na něj vydělal zápasem, ve kterém porazil Jose Alda za 13 vteřin a získal titul UFC v pérové váze.

Lamborghini Aventador Roadster

Co je na tomto autě v jeho sbírce tak výjimečné? Jedinečná schopnost tohoto vozu spočívá v tom, že z výfuků mu šlehají plameny. Vůz je v podstatě plamenomet, a přesně tak mu bojovník UFC přezdívá. Roadster je vůz s otevřenou střechou, který Lamborghini plánovalo hodně dlouho zařadit do výroby. Kombinuje styl a monstróznost v jednom balení, což zápasníkovi přesně vyhovuje.

Lamborghini Huracan

Huracan Avio je jedním ze tří Lamborghinůi v jeho a stálo ho 200 000 dolarů. Huracan je jedinečný vůz. Tím spíš, když je jediným v Conorově rodném Irsku. Z nuly na stovku zrychlí za pouhé 3,2 sekundy díky 5,2 litrovému motoru V10. Maximální rychlost pak je 325 km/h.

Rolls Royce Dawn

Tento Rolls Royce má hodnotu téměř 350 000 dolarů. Na otázku, proč potřebuje dva Rolls Royce v hodnotě skoro 400 000 dolarů, zveřejnil Mc Greggor na svém Instagramu odpověď: „Jeden je na byznys, druhý na větší byznys“. Když tento Dawn koupil, zveřejnil opravdu stylový obrázek luxusního auta a přidal popisek „Rolls Royce Dawn, pro Dona Rolls Royce“, což dokonale ilustruje ego této hvězdy MMA. Dawn je kabriolet a je stejně stylový jako většina Rolls Royců. McGregor má velké štěstí, když může jedním z nich jezdit.

McLaren 650S

Tato oranžová bestie stojí asi 200 000 dolarů a je jedním z nejrychlejších vozů z jeho flotily. Má tak trochu ve zvyku dávat svým autům přezdívky 650 pojmenoval „Hamilton“. 650s je podobný Mclarenu P1, ale ve skutečnosti nahradil sesterský model 12C. A udělal to opravdu dobře. Má motor V8, který poskytuje výkon 600 koní a přesně splňuje to, co čekáte od supersportu. McLaren do McGreggorovy sbírky aut skvěle zapadne a 650s je jeden z nejlepších, který se dá pořídit.

BMW I8

Toto BMW se od jakéhokoliv jiného automobilu liší, a když vyrazí na silnici, většina lidí se za ním otočí. Což je pro ego jeho majitele přesně to, co si přeje. Toto auto vyhovuje ze všech vozů, které vlastní asi nejvíce. Je vybaveno tříválcovým benzínovým motorem a hybridním pohonem všech kol, díky tomu má skvělý zvuk a jede naprosto úžasně. Prý vždy chtěl mít v garáži elektrické auto a co jiného než stylové a energeticky úsporné BMW i8 by se k němu hodilo?

Mercedes-Benz S550 Coupe

Mercedes vždy vyráběl špičkové luxusní sedany a je to značka, kterou chce mít v garáži snad každý. Takže Conor McGregor neváhal a pořídil si tuto nádheru. Třída S od Mercedesu je známá jako SonderKlasse, což v překladu z němčiny znamená Speciální třída. Třída S je takřka povinná pro všechny superhvězdy svých oborů, takže není divu, že je to světově nejprodávanější luxusní sedan.

Diskuze Vstoupit do diskuze
59 lidí právě čte
Autor článku

Daniel Hamžík

Zobrazit další články