Video: Hlupák cyklista neví, kde má pravou ruku, ale jde se hádat s řidičem, aby se ukázal před holkou. Ve finále se ztrapní oba

Někteří jedinci si zkrátka budou vždy myslet, že mají pravdu, i když ji objektivně nemají. A pokud je ještě přítomna dáma jejich srdce, je lepší je obejít obloukem.

i Zdroj fotografie: Se souhlasem STOP CHAM
                   

Smát se, smát se a ještě jednou se smát, dokud se jeden nebude za břicho popadat. Tohle je opět „video snů“. Začínám vcelku chápat, kde má původ ona latentní nenávist mezi cyklisty a motoristy. Protože pokud by „frajer“ z našeho videa byl průměrným zástupcem cyklistické obce, tak je to vážně jeden velký malér. Podobného hlupáka aby jeden pohledal. A že se snaží předvést před dámou, když ani neví, kde je pravá ruka… Chudák holka. Co nadělat, každý si vybíráme podle jiných kritérií. Tak se na toho udatného bijce pojďme podívat společně.

Když nevíte, kde je pravá ruka, raději na silnici nevyjíždějte

Celé to je vlastně nesmírně jednoduché, jak už to u podobných věcí bývá. Vozidlo s kamerou ve výhledu se chystá plynule pokračovat po své silnici, která se stáčí doprava. Zleva přijíždí dvojice cyklistů, kteří bez jakéhokoli zpomalení vjedou automobilu přímo „před nos“ a donutí jej de facto zastavit, aby tak předešel srážce. Což řidič „ocení“ zahoukáním. Ač jsem sám cyklista a nesnáším zbytečně houkající řidiče na silnicích (a že se občas sejdou), v tomto případě dotyčného zcela chápu.

iZdroj fotografie: Se souhlasem STOP CHAM

Udělal bych totéž. No, a pak to začne. Pár na kolech z půjčovny zastaví, muž to své opře o stojánek a jde si to s řidičem vyřídit. Nemusíte být přeborníci v lidské typologii, abyste za pět vteřin odhadli, co je udatný bijec za „materiál“ a jaká je momentální situace. Je to přesně ten typ, který za žádných okolností neuzná, že nemá pravdu, jenž je schopen se kvůli své „pravdě“ na místě okamžitě fyzicky utkat s kýmkoli a snaží se dát okolo přítomným ženám najevo, že ten správný alfa samec je právě tady.

Typologie hlavního hrdiny poměrně jasná

Tak to bychom měli. Jak poznamenává jeden z vtipných komentářů pod videem (které uveřejňujeme díky spolupráci s kanálem STOP CHAM), „minutová elektrokola z půjčovny, upnutá černá kožená bunda, strečové úzké džíny a černé sluneční brýle“ dostatečně charakterizují situaci, kdy frajer naplánoval perfektní rande a nemohl si nechat ujít situaci, aby dotyčná viděla, že má co do činění s opravdovým machem. S velkým M. Že se to celé ve finále nějak nepovedlo a zřejmě i ona už tuší, do čeho ji její milý dostal, je vedlejší.

Pravdou je, že řidič jej pravděpodobně ještě malinko popichuje a z jednoho známého gesta onoho šampiona Tour de France je patrné ono klasické „tak pojď ven a pojď na férovku“. Myslím, že ani majitel černého pásku v karate nebo trenér MMA by ven nelezl – proč se „špinit“ s někým, kdo si potřebuje jen něco dokazovat. Nemá to smysl, netušíte, co je dotyčný zač, kolik má natrénováno a kde. Navíc celé se to odehrálo před jeho vyvolenou, určitě by nechtěl prohrát. Otázka je jasná: mělo by to smysl? Odpověď je ještě jasnější.

Závěrem: opomenutí pravidla pravé ruky může, speciálně na kolech, přijít hodně draho. Arogance a hádání se o svoji „nepravdu“ pak kohokoli dokonale zesměšní. Před drahou polovičkou o to více. Co si o celé situaci myslíte vy? Napište nám do diskuse pod článkem, děkujeme!

Co si o situaci myslíte vy?

Zdroj: STOP CHAM
Diskuze Vstoupit do diskuze
145 lidí právě čte
Autor článku

Michal Sztolár

Absolvent strojírenské technologie se již od mládí let zajímal o vše, co má čtyři a více kol. Na střední škole uspěl v celostátním kole SOČ s vlastním designem automobilu v systému CAD, od té doby se problematice aut věnuje na denní bázi. S dlouholetou praxí u jednoho z prodejců automobilů mu rukama prošlo nespočet různých typů automobilů, včetně několika opravdových unikátů. Specializuje se na automotive jako výrobní obor, marketing automobilů stejně jako na aktuální přechod k elektromobilitě.

Zobrazit další články